Lista startowa

"MEMORIAŁ BRONISŁAWA SZWARCA" - 2018

Poznań 25.04.2018


Liczba zgłoszonych zawodników: 1900


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Achu Patryk 2007 SP nr 12
2. Adamcewicz Anna 2007 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
3. Adamczak Adam 2000 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
4. Adamczak Adam 2006 ESAE Olimpijczyk
5. Adamczak Dagny 2001 2 Liceum Ogólnokształcące im Gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej
6. Adamczak Filip 2008 SP 51 Poznań
7. Adamczyk Martyna 2006 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
8. Adamek Dawid 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
9. Adamek Dawid 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
10. Adamiak Franciszek 2005 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
11. Adamiak Szymon 2005 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
12. Adamowicz Borys 2007 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
13. Adamowicz Weronika 2005 Szkola Podstawowa w Lusowie
14. Adamska Emilia 2005 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
15. Adamska Jagoda 2000 Liceum Mistrzostwa Sportowego
16. Ampuła Bartosz 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
17. ANDRZEJ LEMAŃSKI 1999 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
18. Andrzejak Kacper 2001 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Poznaniu
19. Andrzejak Piotr 2005 SP nr 1 w Suchym Lesie
20. Andrzejczak Aleksander 2006 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Armii "Poznań" w Poznaniu
21. Andrzejewska Julia 2003 Gimnazjum nr 29
22. Anger Martyna 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
23. Anglart Wojciech 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
24. Anioł Zuzanna 2006 SP 51
25. Antkowiak Sebastian 2007 SP 51
26. Antoniak Gabrysia 2007 SP1 KÓRNIK
27. Antoniak Gabrysia 2007 SP1 KÓRNIK
28. Antoniewicz Paulina 2005 SP 51 Poznań
29. Antoniewicz Weronika 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
30. Antos Adrianna 2001 Liceum Mistrzostwa Sportowego
31. Antos Ewelina 2001 Liceum Mistrzostwa Sportowego
32. Ast Nadia 2007 Szkoła Podstawowa nr 13
33. Augustynek Sebastian 2006 Szkoła |Podstawowa w Gułtowach
34. Augustyniak Ignacy 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
35. Baganc Iwo 2006 SP 51
36. Bagiński Antoni 2007 Szkoła Podstawowa w Paczkowie
37. Balcerzak Maria 2002 Gimnazjum nr 29
38. Bałażyk Mateusz 2008 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Murowanej Goślinie
39. Bałuta Mateusz 2002 Gimnazjum nr 58
40. Banasiak Kajetan 2007 SP nr 12
41. Banaszak Gabriela 2004 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
42. Banaszak Mateusz 2005 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie
43. Banecka Zuzanna 2006 SP Radzewo
44. Bankiewicz Matuesz 2002 Sp67
45. Bańczaszek Dariusz 2007 SP 51 Poznań
46. Baran Maksymilian 2007 SP 51 Poznań
47. Baranowska Nel 2006 International School of Poznan
48. Barańska Julia 2004 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
49. Barański Michał 2006 Sp 1 Luboń
50. Barbachowska Agata 2008 SP 51 Poznań
51. Barczak Antonina 2006 SP 5 Luboń
52. Barłożek Jakub 2001 LO św. Marii Magdaleny
53. Barszcz Ryszard 2007 Szkola Podstawowa w Lusowie
54. Barta Patrycja 2000 LO św. Marii Magdaleny
55. Bartczak Marcin 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
56. Bartkiewicz Maksymilian 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
57. Bartkowiak Amelia 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
58. Bartkowiak Franciszek 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
59. Bartkowiak Julia 2001 LO św. Marii Magdaleny
60. Bartkowiak Maria 2007 Szkoła Podstawowa w Lusowie imienia Gen J. Dowbor Musnickiego
61. Bartkowiak Paweł 2006 SP Radzewo
62. Bartkowiak Piotr 2007 SP1 KÓRNIK
63. Bartkowiak Robert 2001 LO św. Marii Magdaleny
64. Bartłomiejczak Agata 2004 Zespół Szkół Łączności
65. Bartosiewicz Wiktor 2008 SP nr 12
66. Bartosik Jan 2006 SP 14 Poznań
67. Bartoszak Kacper 2003 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu
68. Basza Hubert 2007 S.P Rokietnica
69. Baszyński Antoni 2004 P .Salezjanska Szkoła podstawowa
70. Bator Zofia 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
71. Bazanowska Roksana 2005 SP Radzewo
72. Bączyk Dominika 2006 SP 51
73. Bączyk Zofia 2002 Publiczne Gimnazjum Katolickie
74. Bąk Leonard 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
75. Bąkowski Filip 2002 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu
76. Bednarek Tamara 2007 Szkoła Podstawowa nr 28
77. Bednarz Aleksander 2005 International School of Poznan
78. Bednarz Karolina 2005 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Armii "Poznań" w Poznaniu
79. Begier Maria Zuzanna 2006 SP 51
80. Belter Antonina 2008 SP 51 Poznań
81. Bełej Jan 1999 LO św. Marii Magdaleny
82. Bemke Marcel 2007 SP 51 Poznań
83. Bernal Weronika 2008 SP 51
84. Bestyński Benon 2006 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
85. Bialik Mikołaj 2007 SP 51 Poznań
86. Biała Natalia 2006 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
87. Białaszyk Piotr 2007 SP 51 Poznań
88. Białecka Dobrochna 2001 Liceum Ogólnokształcące KSW
89. Białek Filip 2002 Gimnazjum 33 Poznań
90. Białkowska Nadia 2006 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
91. Białkowski Bartłomiej 2002 Szkoła |Podstawowa w Gułtowach
92. Bielat Karol 2006 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
93. Bielecka Hiacynta 2001 LO św. Marii Magdaleny
94. Bień Jędrzej 2005 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Armii "Poznań" w Poznaniu
95. BIERNACKI Bartosz 2005 SP 5 Luboń
96. Biernacki Jakub 2003 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
97. Bilewska Zofia 2008 SP 51 Poznań
98. Bilińska Wiktoria 2004 SP47/Gim26
99. Bilska Zuzanna 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
100. Biniak Patryk 2002 Gim 31
101. Biniek Klaudia 2003 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
102. Biskup Julia 2000 LO św. Marii Magdaleny
103. Bladocha Adrian 2002 SP1 KÓRNIK
104. Blandzi Wiktor 2002 Sp67
105. Błajet Adam 2004 Zespół Szkół w Tulcach
106. Błajet Jonasz 2000 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
107. Błaszczak Zuzanna 2002 S.P Rokietnica
108. Błaszkiewicz Diamanda 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
109. Błaszkowiak Agata 2006 SP Radzewo
110. Błaszyk Piotr 2002 II Liceum Ogólnokształcące
111. Błażejczyk Oliwia 2008 SP6 POZNAŃ
112. Błedowski Antoni 2007 Publiczna szkoła salezjańska
113. Błedowski Antoni 2007 Publiczna szkoła salezjańska
114. Błociszewski Mateusz 2003 Gimnazjum nr 9 Poznań
115. Bobrowska Oliwia 2007 SP 5 Luboń
116. Bobrowska Wiktoria 2007 SP 5 Luboń
117. Bociąg Zuzanna 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
118. Boć Natasza 2004 S.P Rokietnica
119. Bogusławski Marcel 2004 Zespół Szkół w Tulcach
120. Bohaczyk Michał 2005 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
121. Bohdan Julia 2007 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
122. Bojarska Julia 2006 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
123. Borczyk Julia 2002 sp 25
124. Borkowska Joanna 2000 2 Liceum Ogólnokształcące im Gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej
125. Borkowski Bruno 2008 SP 14 Poznań
126. Borkowski Marcel 2006 SP 14 Poznań
127. Borowczyk Antoni 2007 SP 51 Poznań
128. Borowczyk Joanna 2004 Zespół Szkół w Tulcach
129. Borowczyk Kacper 2002 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
130. Borowicz Jakub 2007 SP47
131. Borowski Mikołaj 2004 sp 25
132. Borsiak Szymon 2003 PGSalezjańskie
133. Borsiak Tymoteusz 2002 publiczne Gimnazjum salezjańskie
134. Boruczkowska Zofia 2004 Szkoła Podstawowa nr 13
135. Bożek Natalia 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
136. Bożkiewicz Dominika 2004 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
137. Braciszewska Róża 2005 SP 51 Poznań
138. Bręk Emilia 2005 Szkoła Podstawowa nr 25
139. Bręk Olgierd 2001 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Poznaniu
140. Brodziak Alicja 2007 SP 51
141. Broniewski Ignacy 2007 SP 51 Poznań
142. Broniszewska NA 2003 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu
143. Bruczyńska Barbara 2008 SP1 KÓRNIK
144. Brychcy Maria 2008 Spark Academy
145. BRYLAK ZOFIA 2004 Szkoła Podstawowa nr5 Swarzędz
146. Brylewska Zofia 2006 SP Radzewo
147. Bryzek Wiktoria 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
148. Brząkalska Julia 2001 III LO
149. Brzezińska Helena 2005 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
150. Brzeziński Kajetan 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
151. Brzeziński Kajetan 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
152. Brzeziński Michał 2007 SP 51 Poznań
153. Brzeźiński Antoni 2008 SP 51 Poznań
154. Brzykcy Oskar 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
155. Buczak Kacper 2001 III LO
156. Buczyk Lena 2005 International School of Poznan
157. Budna Zofia 2008 SP 14 Poznań
158. Budziński Alan 2005 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
159. Bugajny Miłosz 2007 SP 51 Poznań
160. Bukalski Franciszek 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
161. Bukczyńska Jagoda 2005 Szkola Podstawowa w Lusowie
162. Bul Magdalena 2006 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Armii "Poznań" w Poznaniu
163. Burdajewicz Jakub 2007 SP 51 Poznań
164. Burdziak Zuzanna 2005 SP 47
165. Burkiciak Stanisław 2006 ESAE Olimpijczyk
166. Buryło Krzysztof 2001 XVII LO
167. Burzak Wiktoria 2007 SP 51
168. Burzyńska Julia 2006 Szkoła Podstawowa nr 28
169. Byczyk Nicole 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
170. Bykowicz Mikołaj 2005 SP Radzewo
171. Bylski Bartosz 2005 Szkoła Podstawowa nr 25
172. Cabańska Liwia 2006 SP 51
173. Cegielski Bartosz 2006 SP 51 Poznań
174. Cegłowska Maja 2007 SP 51 Poznań
175. Cejba Antonina 2003 Gimnazjum 33 Poznań
176. Celiński Hubert 2007 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
177. Celka Mikołaj 2001 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
178. Cerba Bartosz 2007 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
179. Cetnarowicz Hubert 2008 SP 51 Poznań
180. Chabir Piotr 2006 Zespół Szkół w Tulcach
181. Chabir Stanisław 2003 Zespół Szkół w Tulcach
182. Chadaj Olga 2009 SP 51 Poznań
183. Charczuk Eryk 2006 SP 51
184. Charęzińska Zuzanna 2009 SP 51
185. Chętnik Franek 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
186. Chlasta Oliwia 2004 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu
187. Chłopkowiak Wiktoria 2003 Liceum Mistrzostwa Sportowego
188. Chłościńska Zofia 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
189. Chmielewska Zuzanna 2004 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
190. Chmielewski Borys 2007 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
191. Chmielewski Sławomir 2000 Zespół Szkół Geodezyjno - Drogowych
192. Chodyńska Gabriela 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
193. Chojnacka Zuzanna 2005 Spark Academy
194. Chojnacki Borys 2007 SP 51 Poznań
195. Chojnacki Szymon 2003 SP im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
196. Chojniak Katarzyna 2004 Gimnazjum 33 Poznań
197. Chojnowski Mateusz 2005 SP6 POZNAŃ
198. Chrostek Joanna 2006 SP6 POZNAŃ
199. Chruściel Bartosz 2009 SP 14 Poznań
200. Chruściel Filip 2007 SP 14 Poznań
201. Chrząstowska Maja 2007 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
202. Chudak Monika 2001 Liceum Ogólnokształcące KSW
203. Chudobiecka Natalia 2005 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
204. Chwirot Natalia 2008 SP 51
205. Cichy Wojciech 2005 Szkoła Podstawowa nr 13
206. Cieczka Maks 2002 SP1 KÓRNIK
207. Cieiselska Amelia 2005 Szkoła Podstawowa nr 29
208. Cierniak Zuzanna 2005 SP 14 Poznań
209. Cierpicki Damian 2008 S.P Rokietnica
210. Cierpisz Stanisław 2006 SP 51
211. Cierpisz Zofia 2005 SP 51 Poznań
212. Cierżniak Wiktor 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
213. Cierżniak Wiktor 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
214. Ciesielska Kalina 2001 2 Liceum Ogólnokształcące im Gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej
215. Ciesielska Magdalena 2007 SP47
216. Ciesliczak Jan 2002 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
217. Cieśla Julia 2006 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
218. Ciszewski Mateusz 2004 ESAE Olimpijczyk
219. Ciżla Michał 2005 S.P Rokietnica
220. Clements Adam 2007 ESAE Olimpijczyk
221. Cofta Antoni 2000 Publiczne Liceum salezjańskie
222. Cofta Kacper 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
223. Cołta Agata 2008 SP 51 Poznań
224. Cragg Julia 2007 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
225. Crow Alan 2006 International School of Poznan
226. Cupa Amelia 2008 SP 51 Poznań
227. Cuprych Jakub 2002 Gimnazjum nr 29
228. Curyk Barbara 2007 S.P Rokietnica
229. Curyk Hubert 2004 S.P Rokietnica
230. Cybulski Jędrzej 2009 SP 51 Poznań
231. Cybulski Michał 2007 Szkoła Podstawowa nr 1 w Tarnowie Podgórnym
232. Cyfert Agnieszka 2006 SP1 Luboń
233. Cyganik Karol 2002 4 LO
234. Cylwik Adam 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
235. Cylwik Adam 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
236. Cyra Gabriela 1999 LO św. Marii Magdaleny
237. Cyraniak Jagoda 2006 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
238. Czachor Magdalena 2005 S.P Rokietnica
239. Czajka Krzystof 2005 SP 51 Poznań
240. Czajka Natalia 2002 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
241. Czajka Natan 2007 SP 51 Poznań
242. Czajka Olaf 2004 ESAE Olimpijczyk
243. CZAJKOWSKA MARTA 2000 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
244. Czapliński Mikołaj 2007 SP 51 Poznań
245. Czarnecka Weronika 2007 SP1 KÓRNIK
246. Czarnecka Zuzanna 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
247. Czarnecki Adrian 2001 XVII LO
248. Czarnik Julia 2009 SP 51 Poznań
249. Czarska Maja 2006 SP 51
250. Czechowski Kamil 2005 SP 51 Poznań
251. Czechowski Marcin 2008 S.P Rokietnica
252. Czechyra Joanna 2006 SP 14 Poznań
253. CZEKAŁA ALICJA 2000 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
254. Czekała Joanna 2007 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Murowanej Goślinie
255. Czerniak Franciszek 2007 SP 51 Poznań
256. Czerwińska Jagoda 2002 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
257. Czerwiński Eryk 2002 S.P Rokietnica
258. Czerwiński Jakub 2005 Szkoła Podstawowa nr 25
259. Czoperski Franciszek 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
260. Czuchra Dominik 2003 SP im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
261. Czypicki Adrian 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
262. Czyż Piotr 2004 Szkoła |Podstawowa w Gułtowach
263. DACHTERA ADAM 2001 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
264. DACHTERA JAN 1999 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
265. Dachtera Kacper 2007 Szkoła Podstawowa nr. 20
266. Daćkus Mikołaj 2008 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
267. DALARI OSKAR 2004 Szkoła Podstawowa nr5 Swarzędz
268. Dankowska Melania 2007 ESAE Olimpijczyk
269. Daroszewska Olga 2006 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
270. Dąbrowska Julia 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
271. Degórski Tomasz 2000 Liceum Ogólnokształcące KSW
272. Depczyńska Jagoda 2006 SP 5 Luboń
273. Depczyński Dominik 2007 SP 51 Poznań
274. Depta Hanna 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
275. Dera Julia 1999 XX LO
276. Derda Aleksadnra 2008 SP 5 Luboń
277. Desko Weronika 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
278. Dłubała Bartosz 2001 LO św. Marii Magdaleny
279. Długiewicz Anna 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
280. Dłuzyk Aleksandra 2006 SP1 KÓRNIK
281. Dobkiewicz Szymon 2008 SP 51 Poznań
282. Dobrowolska Agata 2006 Szkoła |Podstawowa w Gułtowach
283. Dokurno Patryk 2006 Szkoła Podstawowa nr 4 w LUBONIU
284. Dolata Agnieszka 2007 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
285. Dolniak Benita 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
286. Domagała Adrian 2006 SP 51 Poznań
287. Domagała Aleksandra 2002 Sp67
288. Domański Michał 2007 SP 51 Poznań
289. Domaszewski Jakub 2003 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
290. Dombrowska Amelia 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
291. Dominiak Nikola 2004 Gim 31
292. Dominika Babista 2005 SP 51 Poznań
293. Donaj Mateusz 2006 SP6 POZNAŃ
294. Dopierała Bogna 2005 SP1 Luboń
295. Dorosz Dawid 2007 Szkoła Podstawowa w Paczkowie
296. Dota Natalia 2002 S.P Rokietnica
297. DOTKA MARIUSZ 1999 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
298. Dotka Wiktoria 2003 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu
299. Drabczyk Julia 2004 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
300. Draber Kacper 2006 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
301. DRAJERCZAK Adam 2006 Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
302. Dratwa Kacper 2000 Liceum Mistrzostwa Sportowego
303. Dratwa Zofia 2003 Gimnazjum 26/SP 47
304. Drąg Julia 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 w Tarnowie Podgórnym
305. Drąg Marta 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 w Tarnowie Podgórnym
306. Drewniak Julia 2004 SP 51 Poznań
307. Drobniak Nikodem 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
308. Drobnik Marcel 2006 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
309. Drop Szymon 2002 Gimnazjum nr 3
310. Drzewiecka Maja 2005 SP 51 Poznań
311. Drzewiecki Jakub 2005 SP 51 Poznań
312. Drzymała Amelia 2005 SP 51 Poznań
313. Dudek Maria 2007 Szkoła Podstawowa w Lusowie imienia Gen J. Dowbor Musnickiego
314. Dudlik Jakub 2004 Zespół Szkół w Tulcach
315. Dudzic Tomasz 2005 Szkoła Podstawowa nr 25
316. Dudzińska Zofia 2005 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
317. Dudziński Filip 2004 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
318. DUFFY EWELINA 2000 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
319. Dunowska Julia 2004 2004
320. Durejko Gillian 2008 SP 51 Poznań
321. Durski Maksymilian 2007 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
322. Durski Marceli 2003 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
323. Duszak Sebastian 2009 SP 14 Poznań
324. Duszyński Maciej 2007 SP 51 Poznań
325. Dutkiewicz Michalina 2006 Zespół Szkół w Tulcach
326. Dwernicki Stanisław 2006 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
327. Dworaczyk Błażej 2003 Szkoła Podstawowa nr 13
328. Dwornik Krystian 2001 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Poznaniu
329. Dymek Agata 2004 SP 51 Poznań
330. Dymek Mia 2007 SP 14 Poznań
331. Dymnicki Jan 2009 SP 51 Poznań
332. Dyrała Mikołaj 2003 SP im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
333. Dziamska Gabriela 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
334. Dzidek Nikola 2008 S.P Rokietnica
335. Dzikowski Ignacy 2005 SP 51
336. Dzikowski Ignacy 2005 SP 51
337. Dziuba Maciej 2001 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
338. Dziurleja Daria 2008 SP 5 Luboń
339. Elix Zuzanna 2002 Gimnazjum nr 29
340. Elnur Adam 2007 International School of Poznan
341. Elnur Maja 2005 International School of Poznan
342. Elnur Samy 2009 International School of Poznan
343. Epting Zofia 2007 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
344. Fabianowska Natalia 2001 IV Liceum Ogólnokształcące
345. Fajfer Jacek 2005 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
346. FALBOGOWSKI MACIEJ 1999 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
347. Fechner Luiza 2003 Liceum Mistrzostwa Sportowego
348. Fedorowicz Emilia 2006 Szkoła |Podstawowa w Gułtowach
349. Felska Nadia 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
350. Ferchmin Aleksandra 2004 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
351. Ferchmin Franciszek 2008 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
352. Ferchmin Kacper 2006 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
353. Ferchmin Łucja 2001 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
354. Fęglerski Aleksander 2007 SP 51
355. Fiedorczyk Monika 2006 SP Radzewo
356. Figiel Kacper 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
357. Figlerowicz Mateusz 2007 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
358. Fiksek Kamil 2008 SP 51 Poznań
359. Fiksek Kamila 2008 SP 51 Poznań
360. Filakiewicz Kornelia 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
361. Filipczak Kacper 2005 Szkoła Podstawowa nr. 20
362. Filipiak Aleksandra 2001 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
363. Filipiak Jakub 2005 Szkoła Podstawowa nr 13
364. Filipowska Weronika 2003 Gimnazjum nr 29
365. Filippoto Wiktoria 2008 Spark Academy
366. Firynowicz Maja 2006 SP 51 Poznań
367. Fitzermann Adam 2008 SP 51 Poznań
368. Flaszak Oliwia 2002 Gimnazjum nr 29
369. Flaszak Wiktoria 2002 Gimnazjum nr 29
370. Flieger Lena 2006 SP Radzewo
371. Florek Hubert 2005 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
372. Frankowska Martyna 2006 Szkoła Podstawowa w Paczkowie
373. Frankowski Kamil 2002 Gimnazjum nr 29
374. Franzkowiak Zofia 2004 Gimnazjum nr 58
375. Fraska Szymon 2006 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
376. Frącala Natalia 2004 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
377. Frąckowiak Mateusz 2002 S.P Rokietnica
378. Frąckowiak Sandra 2001 IV Liceum Ogólnokształcące
379. Frąckowiak Sławek 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
380. Frąckowiak Zuzanna 2007 International School of Poznan
381. Frąszczak Agata 2004 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
382. Frątczak Mateusz 2006 Szkoła Podstawowa w Paczkowie
383. Fulińska Julia 2008 SP 51
384. Furmaniuk Magdalena 2006 SP 51
385. Gabryelewicz Liliana 2008 SP1 KÓRNIK
386. Gabski Tymek 2002 SP1 KÓRNIK
387. Gajb Maria 2008 SP 14 Poznań
388. Gajdzińska Karolina 2005 Szkola Podstawowa w Lusowie
389. Gajdzińska Magdalena 2000 IV Liceum Ogólnokształcące
390. Gajewski Mateusz 1999 VII LO Poznań
391. Gałdyńska Ida 2008 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
392. Gałęska Maja 2005 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Murowanej Goślinie
393. Gandecki Dariusz 2002 SP1 KÓRNIK
394. Garasz Magdalena 2000 III LO
395. Garcarek Igor 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 w Tarnowie Podgórnym
396. Garczyńska Marta 2006 SP 51 Poznań
397. Gardzielewska Antonina 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
398. gasiuk Ada 2001 XX LO
399. Gaweł Lena 2008 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
400. Gawlik Natalia 1999 Liceum Mistrzostwa Sportowego
401. Gawron Antonina 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
402. Gawron Maciej 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
403. Gawryszak Kalina 2005 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Armii "Poznań" w Poznaniu
404. Gąsowski Jakub 2007 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Armii "Poznań" w Poznaniu
405. Gąszczak Kinga 2004 Szkoła Podstawowa w Lusowie imienia Gen J. Dowbor Musnickiego
406. Gębura Gabriela 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
407. Gierczyk Filip 2005 Szkoła Podstawowa nr 13
408. Giska Bianka 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
409. Glapa Martyna 2009 SP 14 Poznań
410. Glista Bartosz 2003 SP im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
411. Glogier Ada 2007 Szkola Podstawowa w Lusowie
412. Gładysiak Maja 2009 SP 51 Poznań
413. Głębocki Kacper 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
414. GŁĘBOWSKA DARIA 1999 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
415. Głownia Zuzanna 2004 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
416. Goc Sebastian 2005 ESAE Olimpijczyk
417. Godek Marek 2009 SP 51 Poznań
418. Goderski Bartosz 2006 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
419. Golińska Katarzyna 2001 IV Liceum Ogólnokształcące
420. Gołębiewska Cyntia 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
421. Gołębiewski Wojciech 1999 Zespół Szkół Geodezyjno - Drogowych
422. Gołochowicz Bogna 1999 XX LO
423. Gomuła Martyna 2005 SP1 Luboń
424. Gonciarz Emilia 2002 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
425. Goraj Julia 2002 S.P Rokietnica
426. Gorgolewska Lukrecja 2007 SP 51
427. Gorgolińska Klaudia 2000 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
428. Gorgolińska Natalia 2006 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Murowanej Goślinie
429. Goryś Stanisław 2007 SP 51 Poznań
430. Gorzeń Marta 2003 Gimnazjum nr 29
431. Gostomska Maja 2007 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
432. GOSZCZYŃSKI ROCH 1999 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
433. Gościniak Zuzanna 2005 SP 51
434. Gotowicz Natalia 2007 SP 51 Poznań
435. Gotter Joanna 2007 S.P Rokietnica
436. Goździak Julia 2002 SP im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
437. Górczyński Mateusz 2007 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Murowanej Goślinie
438. Górecka Aleksandra 2001 IV Liceum Ogólnokształcące
439. Górecki Mateusz 2003 Zespół Szkół Łączności
440. Górny Jakub 2002 sp 25
441. Górzna Inez 2005 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
442. Grabarek Marianna 2006 SP 51
443. Grabia Marek 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
444. Grabianowska Adrianna 2007 SP 51 Poznań
445. Grabianowski Mateusz 2005 SP 51 Poznań
446. Grabianowski Mateusz 2005 SP 51 Poznań
447. Gradecki Wiktor 2004 Zespół Szkół w Tulcach
448. Graeser Urszula 2004 SP 51 Poznań
449. Gramsz Dominika 2003 SP1 KÓRNIK
450. Gramza Oliwia 2004 Sp67
451. Grasza Bartek 2000 XX LO
452. Grobelna Dominika 2009 International School of Poznan
453. Grobelny Kamil 2006 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
454. Grobelny Stanisław 2001 II Liceum Ogólnokształcące
455. Grocholewski Wiktor 2002 Gimnazjum nr 29
456. Grochowski Albert 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
457. Grodziski Krzysztof 2000 Zespół Szkół Geodezyjno - Drogowych
458. Grodzki Dominik 2003 Szkoła Podstawowa nr 13
459. Grodzki Patryk 2007 Szkoła Podstawowa nr 13
460. Gromadecka Marika 2009 SP 14 Poznań
461. Gronek Sara 1999 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
462. Gruszka Norbert 2004 SP im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
463. Gryciuk Stanisław 2006 Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
464. Grygier Kalina 2005 International School of Poznan
465. Gryko Patrycja 2009 SP 14 Poznań
466. Grządzielewska Magdalena 2006 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
467. Grząślewicz Augustyna 2006 SP1 KÓRNIK
468. Grzechowski Marcin 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
469. Grzegorzewska Hanna 2006 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
470. Grzeszkowiak Maksymilian 2008 SP 14 Poznań
471. Grześko Filip 2007 SP 51 Poznań
472. Grześkowiak Daniel 2001 Liceum Ogólnokształcące KSW
473. Grześkowiak Maksymilian 2006 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
474. Grześkowiak Wojciech 2001 Liceum Ogólnokształcące KSW
475. Grzśkowiak Szymon 2006 SP 51 Poznań
476. Grzyb Aleksander 2005 SP im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
477. Grzybowski Kacper 2004 sp 25
478. Grzywińska Maja 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
479. Gubała Natalia 2009 SP 51 Poznań
480. Gulczyńska Patrycja 2008 SP 51 Poznań
481. GULCZYŃSKI MAREK 1999 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
482. Guziana Emilia 2004 SP1 KÓRNIK
483. Haczyk Marta 2003 Gimnazjum 33 Poznań
484. Hadyńska Gabriela 2005 SP 51 Poznań
485. Hajducka Marta 2006 SP 14 Poznań
486. Halka Jakub 2007 SP6 POZNAŃ
487. Hałas Jagoda 2005 S.P Rokietnica
488. Hałas Magdalena 2008 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Murowanej Goślinie
489. Hałas Zuzanna 2002 Liceum Mistrzostwa Sportowego
490. Hałuszko Oliwia 2006 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
491. HAMROL ALEKSANDRA 2000 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
492. Handke Krzysztof 2007 ESAE Olimpijczyk
493. Hanus Szymon 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
494. Hanuszczak Jędrzej 2008 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
495. Hańczyk Oskar 2007 SP6 POZNAŃ
496. Hartman Stanisław 2007 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Murowanej Goślinie
497. Haupt Maciej 2005 SP nr 1 w Suchym Lesie
498. Hegenbarth Oskar 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
499. Hejman Weronika 2000 LO św. Marii Magdaleny
500. Held Oliwia 2007 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
501. Henke Anna 2007 SP im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
502. Heppel Marta 2005 Szkoła Podstawowa nr 13
503. Herman Agata 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
504. Hertig Szymon 2001 Zespół Szkół Geodezyjno - Drogowych
505. Hirowska Zuzanna 2005 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
506. Hoeffler Alex 2006 ESAE Olimpijczyk
507. Hoeffler Matylda 2005 ESAE Olimpijczyk
508. Hoffmann Adrian 2003 Gim 31
509. Hoffmann Dominika 2002 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
510. Hoffmann Joanna 2004 SP47
511. Holewiński Kacper 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
512. Hollas Nikodem 2007 SP6 POZNAŃ
513. Hołosyniuk Jakub 2004 Zespół Szkół Łączności
514. Hołysz Patrycja 2001 Liceum Mistrzostwa Sportowego
515. Horoszkiewicz Natalia 2007 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
516. Horowski Maksymilian 2005 International School of Poznan
517. Hulewicz Nikola 2002 Sp67
518. Hutek Antoni 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
519. Hutek Antoni 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
520. Hyży Agata 2007 SP 51 Poznań
521. Hyży Łukasz 2008 SP 51 Poznań
522. Idaszek Laura 2007 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
523. Idczak Anna Maria 2005 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Armii "Poznań" w Poznaniu
524. Idzi Alex 2007 Spark Academy
525. Idzikowska Maja 2002 SP im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
526. Ignaszak Aleksandra 2003 SP im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
527. Ignaszak Jan 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
528. Iwański Bartosz 2007 SP47
529. Izmajłow Anna 2005 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
530. Izydorczyk Marta 2000 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
531. Jabłoński Jędrzej 2005 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
532. Jachowska Zuzanna 2004 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
533. Jagodzińska Wiktoria 2006 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
534. Jakrzewska Antonina 2005 SP1 KÓRNIK
535. Jakubczak Dominika 2005 SP1 KÓRNIK
536. Jakubczak Radosław 2007 SP1 KÓRNIK
537. Jakubiak Martyna 1999 Zespół Szkół Geodezyjno - Drogowych
538. Jakubowska Aleksandra 2004 Szkoła Podstawowa nr 28
539. Jakubowski Franciszek 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
540. Jakubowski Franciszek 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
541. Jakubowski Marcin 2000 Liceum Mistrzostwa Sportowego
542. Jakubowski Mateusz 2005 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
543. Jakubowski Mateusz 2003 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
544. Jałocha Michalina 2006 SP 51
545. JAŁOSZYŃSKA Oliwia 2007 Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
546. Janeczek Liliana 2008 SP 51 Poznań
547. Janiaczyk Maria 2006 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
548. Janiak Dawid 2008 SP 51 Poznań
549. Janiak Karol 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
550. Janicka Matylda 2007 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
551. Janicki Marcin 2008 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
552. Janicki Mateusz 2002 PGSalezjańskie
553. Janikowski Wiktor 2003 Szkoła Podstawa w Czerlejnie
554. Jankiewicz Jakub 2006 SP 51
555. Jankowiak Adam 2004 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
556. Jankowiak Agnieszka 2005 Szkoła Podstawowa nr 28
557. Jankowiak Alicja 2001 2 Liceum Ogólnokształcące im Gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej
558. Jankowiak Julia 2006 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
559. Jankowiak Klaudia 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
560. Jankowiak Wiktor 2007 S.P Rokietnica
561. Jankowska Dominika 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
562. Jankowska Eliza 2006 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
563. Jankowska Hania 2002 Gimnazjum nr 29
564. Jankowska Małgorzata 2005 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
565. Jankowski Jakub 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
566. Jankowski Jan 2003 Zespół Szkół Łączności
567. Jankowski Kasjan 2006 SP 51 Poznań
568. Jankowski Maksymilian 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
569. Jankowski Patryk 2005 SP 51 Poznań
570. Janku Ryszard 2000 II Liceum Ogólnokształcące
571. Janowicz Bartosz 2009 SP 51
572. Januszewski Julian 2007 SP 14 Poznań
573. Jarczyk Jan 1999 Zespół Szkół Geodezyjno - Drogowych
574. Jarczyńska Krystyna 2004 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
575. Jarosławski Maksymilian 2007 SP 51 Poznań
576. Jarosz Jakub 2005 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Armii "Poznań" w Poznaniu
577. Jasińska Amelia 2007 Szkoła |Podstawowa w Gułtowach
578. Jastrzębska Maja 2006 Szkoła Podstawowa nr 25
579. Jaszczyk Maria 2005 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Armii "Poznań" w Poznaniu
580. Jaśniak Ewelina 2004 SP 51 Poznań
581. JAWOROWICZ ANNA 2000 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
582. Jaworska Julia 2007 SP im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
583. Jaźwicki Hubert 2003 Publiczne Gimnazjum salezjańskie
584. Jaźwicki Hubert 2003 azs awf triathlon
585. Jaźwicki Hubert 2003 azs awf triathlon
586. Jażemski Jakub 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
587. Jegier Kacper 2005 SP47
588. Jeleniewska Maria 2002 Gimnazjum 26/SP47
589. Jeńczyk Mikołaj 2000 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Poznaniu
590. Jerzewska Marta 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
591. Jeske-Choiński Maurycy 2005 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
592. Jeziorowska Klaudia 2003 Sp67
593. Jeż Weronika 2007 Szkoła Podstawowa w Paczkowie
594. Jędrkowiak Magdalena 2001 Liceum Mistrzostwa Sportowego
595. Jędrzejczak Rozalia 2005 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
596. Jędrzejewski Piotr 2006 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
597. Jęhorek Gabriela 2002 Publiczne Gimnazjum Katolickie
598. Joanna Cyfert 2006 SP1 Luboń
599. Jobski Jakub 2004 SP 47
600. Jobski Jan 2004 SP47
601. Joks Adam 1999 Liceum Ogólnokształcące KSW
602. Jopek Adam 2008 Szkoła |Podstawowa w Gułtowach
603. Jopek Marta 2003 Szkoła |Podstawowa w Gułtowach
604. Józefiak Alan 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
605. Jóźwiak Mikołaj 2005 SP 51
606. Jóźwiak Piotr 2001 Publiczne Liceum salezjańskie
607. Juchiewicz Malwina 2003 Gimnazjum 33 Poznań
608. Juja Marcin 2000 XX LO
609. Jura Wiktor 2004 P .Salezjanska Szkoła podstawowa
610. Jura Wiktor 2004 P .Salezjanska Szkoła podstawowa
611. Jurek Michał 2000 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
612. Jurga Gabriela 2005 SP 51 Poznań
613. Juskowiak Jakub 2001 II Liceum Ogólnokształcące
614. Just Mikołaj 2003 S.P Rokietnica
615. Kabacińska Alicja 2009 International School of Poznan
616. Kaczkowska Oliwia 2007 SP6 POZNAŃ
617. Kaczmarek Bartosz 2001 LO św. Marii Magdaleny
618. Kaczmarek Dominik 2002 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
619. Kaczmarek Jagoda 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
620. Kaczmarek Jakub 2004 PS Szkoła podstawowa
621. Kaczmarek Jerzy 2001 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
622. Kaczmarek Kamil 2007 SP 51 Poznań
623. Kaczmarek Kamil 2007 SP 51 Poznań
624. Kaczmarek Karolina 2004 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
625. Kaczmarek Maja 2004 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
626. Kaczmarek Maria 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
627. Kaczmarek Maria 2004 2004
628. Kaczmarek Maria 2004 Szkoła Podstawowa w Lusowie imienia Gen J. Dowbor Musnickiego
629. Kaczmarek Mateusz 2008 Szkoła Podstawowa w Paczkowie
630. Kaczmarek Michalina 2006 SP6 POZNAŃ
631. Kaczmarek Norbert 2002 Zespół Szkół Łączności
632. Kahl Jakub 2005 International School of Poznan
633. Kaiser Mateusz 2008 SP 51 Poznań
634. Kajdan Natalia 2008 Szkoła Podstawowa nr 18
635. Kajdasz Julia 2006 SP 51
636. Kaliński Igor 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
637. Kalwani Maya 2006 International School of Poznan
638. Kałek Adam 2003 Gim 31
639. Kamaj Jakub 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
640. Kamieński Jakub 2003 Szkoła Podstawa w Czerlejnie
641. Kamińska Jagoda 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
642. Kamińska Weronika 2005 Szkoła Podstawowa nr. 20
643. Kamiński Adam 2005 Szkoła Podstawowa nr 29
644. Kamiński Filip 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
645. Kamiński Filip 2006 ESAE Olimpijczyk
646. Kamiński Norbert 2005 SP1 KÓRNIK
647. Kamiński Tomasz 2001 Liceum Ogólnokształcące KSW
648. Kamola Piotr 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
649. Kaniecka Lidka 2007 SP 5 Luboń
650. Kaniewska Lidka 2004 S.P Rokietnica
651. Kaniewski Grzegorz 2008 SP 51 Poznań
652. Kaniewski Karol 2001 LO św. Marii Magdaleny
653. Kanikowska Weronika 2002 Gimnazjum nr 29
654. Kanikowski Wiktor 2008 SP 51 Poznań
655. Kantorski Maks 2006 Spark Academy
656. Kapcińska Alicja 2005 Szkola Podstawowa w Lusowie
657. Kapitan Beata 2004 SP1 KÓRNIK
658. Kapitan Karolina 2003 SP1 KÓRNIK
659. Kapusta Mateusz 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
660. Karaszewska Zuzanna 2004 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
661. Karaszewski Wiktor 2007 SP 51 Poznań
662. Karpiesiuk Maciej 2007 SP 14 Poznań
663. Karpik Oliwier 2002 Gimnazjum nr 58
664. Karwacki Damian 2008 SP 51 Poznań
665. Karwatka Weronika 2001 2 Liceum Ogólnokształcące im Gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej
666. Kasprowicz Mateusz 2005 Zespół Szkół w Tulcach
667. Kaspruk Emilia 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
668. Kasprzak Mieszko 2006 Zespół Szkół w Tulcach
669. Kasprzyk Maurycy 2005 Szkoła Podstawowa nr 18
670. Kaszkowiak Wojciech 2008 SP 51 Poznań
671. Kasztelan Malwina 2008 SP 51
672. Kauss Michalina 2006 Szkoła Podstawowa nr 13
673. Kawa Alex 2002 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
674. Kawalec Filip 2004 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
675. Kawicki Mateusz 2002 Sp67
676. Kaźmierczak Julia 2005 Szkoła Podstawowa nr 29
677. Kaźmierczak Maciej 2007 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
678. Kaźmierczak Maksymilian 2008 SP 51 Poznań
679. Kerger Adam 2008 SP 51 Poznań
680. Kędzierska Katarzyna 2007 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
681. KĘDZIERSKI Hubert 2005 SP 5 Luboń
682. Kędziorek Laura 2006 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
683. Kępiński Wiktor 2001 Publiczne Liceum salezjańskie
684. Kęsy Michał 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
685. Kieloch Maciej 2005 S.P Rokietnica
686. Kieszek Maja 2002 Zespół Szkół Łączności
687. Kijanka Filip 2005 SP 51 Poznań
688. Kiraga Mateusz 2003 Zespół Szkół Łączności
689. Klaszczyńska Patrycja 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
690. Klaus Michał 2008 Szkoła Podstawowa nr. 20
691. Klecha Hanna 2006 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Armii "Poznań" w Poznaniu
692. Kledzik Bartosz 2003 Publiczne Gimnazjum salezjańskie
693. Kledzik Piotr 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
694. Kledzik Rafał 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
695. Kledzińska Marika 2004 Szkoła Podstawowa nr 13
696. Klemczak Filip 2008 SP 51 Poznań
697. Klemczak Oliwia 2003 Liceum Mistrzostwa Sportowego
698. Kleśta Bartosz 2007 SP 51
699. Klimaszyk Anastazja 2002 Gimnazjum nr 58
700. Kliszewski Maciej 2006 Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
701. Klocek Aleksandra 2006 Szkoła Podstawowa w Paczkowie
702. KŁAK MATEUSZ 2005 Szkoła Podstawowa nr5 Swarzędz
703. Kłobucka Amelia 2007 Spark Academy
704. Kłosek Oskar 2007 Szkoła Podstawowa w Lusowie imienia Gen J. Dowbor Musnickiego
705. Kłosek Oskar 2005 Szkoła Podstawowa w Lusowie imienia Gen J. Dowbor Musnickiego
706. Kniaź Aleksandra 2002 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
707. Knypińska Martyna 2006 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
708. Kobielak Stanisław 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
709. Kobielak Stanisław 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
710. Kobriger Adrianna 2005 International School of Poznan
711. Kochanek Jakub 1999 Liceum Ogólnokształcące KSW
712. Kochanka Rafał 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
713. Kociniewska Ewa 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
714. KOCUR Wiktor 2005 SP 5 Luboń
715. Kokorniak Olga 2002 Gimnazjum nr 58
716. Kokot Michalina 2006 Szkoła Podstawowa nr. 20
717. Kolasińska Julia 2007 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
718. Kolasińska Nicola 2009 SP 51 Poznań
719. Kolendo Antoni 2004 Szkoła Podstawowa w Lusowie imienia Gen J. Dowbor Musnickiego
720. Kolendo Julian 2007 Szkoła Podstawowa w Lusowie imienia Gen J. Dowbor Musnickiego
721. Kolibabka Julia 2001 XX LO
722. Kolpak Maria 2006 Zespół Szkół w Tulcach
723. Kołaczyk Filip 2001 LO św. Marii Magdaleny
724. Kołodziejczak Adam 2007 SP 51 Poznań
725. Kołodziejczyk Zuzzana 2001 IV Liceum Ogólnokształcące
726. Kołodziejski Kacper 2005 SP 51 Poznań
727. Kołpak Karol 2007 SP im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
728. Komisarek Daniel 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
729. Komosiński Bartłomiej 2003 Zespół Szkół w Tulcach
730. Konieczna Zuzanna 2007 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
731. Konieczny Aleksander 2007 SP6 POZNAŃ
732. Konieczny Kacper 2006 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
733. Konieczny Maksymilian 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
734. Konik Mikołaj 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
735. Konik Mikołaj 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
736. Konik Mikołaj 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
737. Konop Ola 2001 XX LO
738. Konopa jan 2005 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
739. Kopcza Vanessa 2006 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Armii "Poznań" w Poznaniu
740. Kopcza Victora 2005 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Armii "Poznań" w Poznaniu
741. Kopczyński Jakub 2006 SP6 POZNAŃ
742. Kopczyński Mikołaj 2006 SP6 POZNAŃ
743. Koper Szymon 2002 Gimnazjum nr 29
744. Koperska Maja 2008 SP 51
745. Koperska Weronika 2008 SP 51
746. Koperski Mikołaj 2009 SP 51 Poznań
747. Kopydłowski Dawid 2001 4 LO
748. Koralewska Zofia 2009 SP 51 Poznań
749. Koralewski Stanisław 2007 SP 51 Poznań
750. Korbal Kamila 2007 Szkoła Podstawowa nr. 20
751. Korbanek Hubert 2007 SP 51 Poznań
752. Korczak Dominik 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
753. Korczak Dominik 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
754. Kordus Maja 2004 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
755. Kordziński Tomasz 2002 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu
756. Korecki Adam 2006 SP 51 Poznań
757. Korytowski Bartosz 2002 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu
758. Kosiba Paula 2002 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
759. Kosiński Daniel 2006 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
760. Kosmalska Ida 2003 Sp67
761. Kossakowska Kaja 2006 SP 51 Poznań
762. Kossakowski Miłosz 2007 SP 51 Poznań
763. Kostka Jaku 2004 P .Salezjanska Szkoła podstawowa
764. Kostka Maciej 2005 ESAE Olimpijczyk
765. Kostrzyńska Maja 2006 SP 51 Poznań
766. Kosturski Łukasz 2001 Liceum Ogólnokształcące KSW
767. Kościelak Oliwia 2007 Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
768. Kościelniak Maria 2007 Szkoła Podstawowa nr 25
769. Kościelniak Mateusz 2007 SP 51 Poznań
770. Kośmicki Jakub 2000 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
771. Kośniewski Przemysław 2001 III LO
772. Kotecka Kamila 2002 Szkoła |Podstawowa w Gułtowach
773. Kotlińska Zofia 2008 SP 14 Poznań
774. Kotowski Jan 2008 SP 51 Poznań
775. Kowal Inga 2007 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
776. Kowalczyk Amelia 2009 SP 51 Poznań
777. Kowalczyk Diego 2006 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
778. Kowalczyk Oliwia 2007 SP 5 Luboń
779. Kowalczyk Szymon 2008 SP 51 Poznań
780. Kowalewska Natalia 2000 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Poznaniu
781. Kowalewski Mikołaj 2008 SP 51 Poznań
782. Kowalska Aleksandra 2005 SP 51
783. Kowalska Gabriela 2006 SP 51 Poznań
784. Kowalska Magdalena 2003 SP im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
785. Kowalska Martyna 2004 Zespół Szkół Łączności
786. Kowalska Paulina 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
787. Kowalska Wiktoria 2008 SP 5 Luboń
788. Kowalska Zuzanna 2006 SP Radzewo
789. Kowalski Filip 2002 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
790. Kowalski Maciej 2003 Szkoła |Podstawowa w Gułtowach
791. Kozan Angelika 2003 sp 25
792. KOZICZAK ZOFIA 2000 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
793. Kozińska Aleksandra 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
794. Kozioł Zofia 2007 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
795. Kozłowska Jagoda 2005 SP6 POZNAŃ
796. Kozłowska Joanna 2001 IV Liceum Ogólnokształcące
797. Kozłowski Sebastian 2002 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
798. Kożuch Konrad 2003 Gimnazjum 33 Poznań
799. Krajewski Ryszard 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
800. Krajewski Stanisław 2002 Gimnazjum 33 Poznań
801. Krajnik Joanna 2007 SP 5 Luboń
802. Krakowska Dominika 2007 SP 14 Poznań
803. Krakowska Weronika 2007 SP 14 Poznań
804. Krakowska Wiktoria 2008 SP 51 Poznań
805. Krauze Marta 2005 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Murowanej Goślinie
806. Krawczyk Dagmara 2005 Szkoła Podstawowa nr 25
807. Kręc Emilia 2002 Publiczne Gimnazjum Katolickie
808. Krojenka Jakub 2009 SP 51 Poznań
809. Kroll Jan 2006 Szkola Podstawowa w Lusowie
810. Król Ignacy 2007 Szkoła Podstawowa nr 28
811. Król Jakub 2003 sp 25
812. Krugiołka Julia 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
813. Krupska Marta 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
814. Kruszyńska Zofia 2007 Spark Academy
815. Kruszyński Szymon 2005 Spark Academy
816. Kryczka Jan 2005 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
817. Kryszak Tomasz 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
818. Krysztofiak Julia 2002 IV Liceum Ogólnokształcące
819. Krysztofiak Martyna 2008 SP 51 Poznań
820. Krysztofiak Róża 2005 SP 51 Poznań
821. Krzak Mateusz 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
822. Krzos Oliwia 2000 Liceum Ogólnokształcące KSW
823. Krzymińska Aleksandra 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
824. Krzymińska Wiktoria 2007 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
825. Krzyszkowski Igor 2006 International School of Poznan
826. Krzywda Zuzanna 2005 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
827. Krzywicki Błażej 2005 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie
828. Krzywobłocka Weronika 2006 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
829. Krzyżaniak Antoni 2003 Szkoła Podstawowa "SKRZYDŁA"
830. Krzyżaniak Antoni 2003 Szkoła Podstawowa "SKRZYDŁA"
831. Krzyżanowski Dominik 2000 Zespół Szkół Geodezyjno - Drogowych
832. Księżopolski Jakub 2007 SP 51 Poznań
833. Ksycka Paulina 2000 Liceum Mistrzostwa Sportowego
834. Kubiak Jakub 2002 S.P Rokietnica
835. Kubiak Maciej 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
836. Kubiak Marlena 2008 Szkoła Podstawowa w Lusowie imienia Gen J. Dowbor Musnickiego
837. Kubiak Matylda 2004 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
838. Kubiak Oliwier 2006 ESAE Olimpijczyk
839. Kubica Krystian 2006 Zespół Szkół w Tulcach
840. Kubicki Damian 2005 Szkoła Podstawowa nr 25
841. Kubis Tymon 2005 Szkoła Podstawowa nr. 20
842. Kubot Maciej 2005 SP 14 Poznań
843. Kubzdela Jakub 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
844. Kubzdela Jakub 2005 Publiczna Podstawowa szkoła salezjańska
845. Kuc Mikołaj 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
846. Kuc Mikołaj 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
847. Kucharska Weronika 2005 SP1 Luboń
848. kuczma Stanisław 2001 Publiczne Liceum salezjańskie
849. Kuć Amelia 2007 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
850. Kuik Celina 2004 ESAE Olimpijczyk
851. Kuik Felix 2008 ESAE Olimpijczyk
852. Kujawa Nina 1999 XX LO
853. Kujawa Vanessa 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
854. Kukowiecki Patryk 2005 Szkoła Podstawowa nr 29
855. Kula Kacper 2006 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
856. Kulesza Juliusz 2003 Gimnazjum 33 Poznań
857. Kulik Anna 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
858. Kulik Maria 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
859. Kulińska Kasia 2001 XX LO
860. Kułdo Jakub 2003 Gimnazjum 33 Poznań
861. Kuna Maciej 2006 SP 51 Poznań
862. Kuraszkiewicz Aleksy 2003 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
863. Kuraszyńska Michalina 2006 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
864. Kurkowiak Jagoda 2009 SP 51
865. Kurpis Mikołaj 2009 SP 51 Poznań
866. Kurzawa Dominik 2001 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Poznaniu
867. Kusa Dominik 2001 Zespół Szkół Geodezyjno - Drogowych
868. Kusiak Mikołaj 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
869. Kusiak Mikołaj 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
870. Kuśnierczyk Jakub 2002 Sp67
871. Kuśnierek Kacper 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
872. Kuz Volodymyr 2005 Szkoła Podstawowa nr 13
873. Kużniewski Miłosz 2008 S.P Rokietnica
874. Kwapińska Gabriela 2005 Szkoła Podstawowa nr 13
875. Kwapisz Krzysztof 1999 LO św. Marii Magdaleny
876. Kwiatkowska Jowita 1999 LO św. Marii Magdaleny
877. Kwiatkowska Maja 2007 SP 51 Poznań
878. Kwitowski Damian 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
879. Kycia Wiktor 2007 SP 51 Poznań
880. Kycia Wiktor 2007 SP 51 Poznań
881. Lamprecht Zofia 2006 International School of Poznan
882. Langner Oskar 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
883. Lasek Melania 2006 SP1 KÓRNIK
884. Laskowski Olaf 2007 Szkoła Podstawowa nr 28
885. Laube Bartosz 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
886. Laura Pollakowska 2005 SP 51 Poznań
887. Lebioda Patrycja 2001 Liceum Mistrzostwa Sportowego
888. Lechna Rozalia 1999 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
889. LEHWARK MICHAŁ 1999 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
890. Leitgeber Małgorzata 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
891. Leja Seweryn 2006 SP 51
892. Lekier Oskar 2009 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
893. Lemańska Magdalena 2006 SP 51 Poznań
894. Lembicz Natalia 2007 SP 51
895. Leniec Wiktoria 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
896. Leporowska Wiktoria 2008 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
897. Lerczak Wiktoria 2006 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
898. Lerka Mikołaj 2008 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
899. Leszczyńska Natalia 2005 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
900. Leśniewska Magdalena 2001 LO św. Marii Magdaleny
901. Leśniewski Wojciech 2008 Szkoła Podstawowa nr 13
902. Leśniowski Jakub 2007 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
903. Lewandowska Anna 2006 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
904. Lewandowska Ewa 2004 SP 51 Poznań
905. Lewandowska Helena 2008 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
906. Lewandowski Dawid 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
907. Lewandowski Jakub 2007 SP 51 Poznań
908. Lewandowski Kasper 2005 Szkoła Podstawowa nr. 20
909. Lewandowski Mikołaj 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
910. Liberska Agata 2005 SP 51 Poznań
911. Lieske Małgorzata 2006 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
912. Ligocki Marcin 2004 Gimnazjum nr 3
913. Linkowski Hubert 2007 Szkola Podstawowa w Lusowie
914. Lipińska Nicole 2007 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
915. Lipiński Jan 2005 Szkoła Podstawowa nr 28
916. Lipiński Witold 2007 Szkoła Podstawowa nr 28
917. Lipski Bartosz 2006 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
918. Lis Paweł 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
919. Lisiak Kinga 2004 SP 51 Poznań
920. Lisiak Maria 2000 XIV Liceum Ogólnokształcące
921. Liszyński Mateusz 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
922. Liszyński Mateusz 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
923. Liśkiewicz Karolina 2001 XVII LO
924. Loba Wiktoria 2007 Szkoła Podstawowa nr 13
925. Lochyński Jakub 2007 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
926. Loga Aleks 2003 Gimnazjum nr 58
927. Lonka Julia 2003 Gimnazjum 33 Poznań
928. Lopez Artur 2005 SP 51
929. Lorek Kamil 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
930. Lorek Kamil 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
931. Lorens Jakub 2008 SP 51 Poznań
932. Lorych Malwina 2007 Spark Academy
933. Ludera Szymon 2006 SP nr 12
934. Łabędź Stanisław 2008 Szkoła Podstawowa w Paczkowie
935. Łacek Milena 2007 SP 51 Poznań
936. Ładziak Natasza 2005 International School of Poznan
937. Łajtar Gabriela 2006 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
938. Łakoma Paulina 2004 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
939. Łatyszew Lena 2006 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Murowanej Goślinie
940. Ławniczak Dawid 2005 Zespół Szkół w Tulcach
941. Łazar Karolina 2001 Liceum Ogólnokształcące KSW
942. Łazowy Hubert 2006 ESAE Olimpijczyk
943. Łazowy Tymon 2006 ESAE Olimpijczyk
944. Łażewski marcin 2000 XX LO
945. Łączkowska Pola 2003 Gimnazjum nr 29
946. Łeszyk Mateusz 2006 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
947. Łęszczak Magdalena 2007 SP 51
948. Łoniewski Maksymilian 2006 Szkoła Podstawowa nr. 20
949. ŁOWIŃSKA JULIA 2001 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
950. Łubińska Amelia 2009 SP 51 Poznań
951. Łuczak Agnieszka 2004 Zespół Szkół w Tulcach
952. Łuczak Julia 2004 Zespół Szkół w Tulcach
953. Łukaszewska Natalia 2007 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
954. Łukowska Gabriela 2008 International School of Poznan
955. Łukowska Gabriela 2009 International School of Poznan
956. Łunkiewicz Milan 2008 ESAE Olimpijczyk
957. Łupaczyński Stanisław 2003 Gimnazjum nr 29
958. Łyko Marta 2001 LO św. Marii Magdaleny
959. Łysak Wiktoria 2001 III LO
960. Łyskawińska Patrycja 2007 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
961. Machońska Pola 2005 International School of Poznan
962. Maciejewska Marianna 2007 SP 51 Poznań
963. Maciejewski Antoni 2007 SP 51 Poznań
964. Maciejewski Franciszek 2002 Gimnazjum nr 29
965. Maciejewski Stanisław 2006 Zespół Szkół w Tulcach
966. Maćkowiak Aleksandra 2006 SP6 POZNAŃ
967. Maćkowiak Alicja 2004 SP 51 Poznań
968. Maćkowiak Antonina 2006 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
969. MAĆKOWIAK DAWID 2005 Szkoła Podstawowa nr5 Swarzędz
970. Maćkowiak Jakub 2000 4 LO
971. Maćkowiak Jakub 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
972. Maćkowiak Jakub 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
973. Maćkowiak Maria 2008 Szkoła Podstawowa nr. 20
974. Maćkowiak Renata 2004 S.P Rokietnica
975. Maćkowiak Wiktor 1999 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
976. Maćkowska Ewa 2003 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
977. Madajczak Natalia 2003 SP im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
978. Madejczyk Jakub 2004 SP1 KÓRNIK
979. Magdziak Justyna 2007 Szkoła Podstawowa nr. 20
980. Magdziarek Aleksander 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
981. Maj Anna 2002 Sp67
982. Majak Mateusz 2005 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
983. Majchrzak Kamil 2008 SP6 POZNAŃ
984. Majder Patryk 2008 Szkoła Podstawowa nr 25
985. Majder Weronika 2006 Szkoła Podstawowa nr 25
986. Majewska Patrycja 2008 SP 51
987. Majewska Zuzanna 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
988. Makiewicz Jan 2006 Szkola Podstawowa w Lusowie
989. Makówka Weronika 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
990. Makuch Natalia 2006 SP6 POZNAŃ
991. Malchrowicz Filip 2007 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
992. Malczewska Julia 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
993. Malec Jakub 2005 Szkoła Podstawowa nr 28
994. Malecha Wojciech 2006 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
995. Malicki Brajan 2005 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
996. Malinowski Bartek 2002 Gimnazjum nr 29
997. Malinowski Dastin 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
998. Malinowski Filip 2007 Szkoła Podstawowa nr. 20
999. Malinowski Igor 2004 SZKOŁA PODSTAWOWA NR5
1000. MALINOWSKI IGOR 2004 Szkoła Podstawowa nr5 Swarzędz
1001. Malinowski Marcel 2001 4 LO
1002. Maliński Filip 2002 Zespół Szkół Łączności
1003. Małecka Maria 2006 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
1004. Małkowska Kornelia 2004 ESAE Olimpijczyk
1005. Manicka Martyna 1999 LO św. Marii Magdaleny
1006. Mańczak Mateusz 2006 SP 51 Poznań
1007. Mańkowska Patrycja 2008 SP 51 Poznań
1008. Mańkowski Jakub 2008 SP 51 Poznań
1009. Mańkowski Krystian 2007 SP 51 Poznań
1010. Marciniak Magdalena 2006 SP 51 Poznań
1011. Marcinkowska Julia 2007 SP 51 Poznań
1012. Marcinkowski Aleks 2005 Szkoła Podstawowa nr 25
1013. Marcinkowski Mateusz 2009 SP 51 Poznań
1014. Marcinkowski Piotr 2006 Szkola Podstawowa w Lusowie
1015. Markiewicz Lidia 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1016. Markiewicz Patrycja 2002 LO św. Marii Magdaleny
1017. Markiewicz Zuzanna 2001 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1018. Marszał Zofia 2004 Szkoła Podstawowa w Lusowie imienia Gen J. Dowbor Musnickiego
1019. Martinek Karol 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
1020. Martyna Roj 2005 SP 51 Poznań
1021. Marut Natalia 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
1022. Maślińska Agnieszka 2004 Gimnazjum nr 58
1023. Maślińska Dominika 2004 SP 51 Poznań
1024. Maślińska Marta 2002 Gimnazjum nr 58
1025. Maśliński Jakub 2001 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Poznaniu
1026. Matczak Franciszek 2008 SP 51 Poznań
1027. Matela Patryk 2005 SP 51 Poznań
1028. Matuszak Katarzyna 2008 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
1029. Matuszewski Jan 2002 Zespół Szkół Łączności
1030. Matuszewski Michał 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
1031. Matysiak Martyna 2006 SP 51
1032. Mazanka Wiktor 2004 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
1033. Mazur Bartosz 2006 S.P Rokietnica
1034. Mazur Urszula 2007 SP6 POZNAŃ
1035. Mazurczak Julia 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
1036. Mazurek Aleksandra 2003 Gimnazjum 26/SP 47
1037. Mąkinia Miłosz 2007 SP 51 Poznań
1038. Mejer Zuzanna 2005 Spark Academy
1039. Mendyka Dominik 2001 II Liceum Ogólnokształcące
1040. Menes Filip 2006 Szkoła Podstawowa nr 13
1041. Mentel Julia 2007 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
1042. Merlinger Jacek 2002 SP im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
1043. Mermela Aleksandra 2007 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
1044. Meszka Paweł 2007 Szkoła Podstawowa w Lusowie imienia Gen J. Dowbor Musnickiego
1045. Męcfel Natalia 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
1046. Micek Julia 2004 sp 25
1047. Michalak Aron 2003 Gimnazjum nr 9 Poznań
1048. Michalak Karolina 2007 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
1049. Michalak Maciej 2001 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1050. Michalak Marcin 2000 LO św. Marii Magdaleny
1051. Michalak Stanisław 2005 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
1052. Michalska Anna 2001 LO św. Marii Magdaleny
1053. Michalska Nadia 2008 SP 51
1054. Michalski Maurycy 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
1055. Michalski Miłosz 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
1056. Michalski Miłosz 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
1057. Michał Gutu 2008 Szkoła Podstawowa nr 25
1058. Michałowski Maksym 2008 SP 14 Poznań
1059. Michta Michalina 2006 S.P Rokietnica
1060. Michurski Piotr 2005 SP Radzewo
1061. Miecznik Kacper 2002 Zespół Szkół w Tulcach
1062. Mielcarek Antoni 2007 SP 51 Poznań
1063. Mielcarek Oliwia 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
1064. Mielczarek Wojciech 2003 Zespół Szkół w Tulcach
1065. Mieloch Agata 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1066. Mieloch Emilia 2004 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1067. Mieloch Martyna 2005 Szkoła Podstawa w Czerlejnie
1068. Mieloch Przemysław 2003 Szkoła Podstawa w Czerlejnie
1069. Mierzwa Karolina 2001 IV Liceum Ogólnokształcące
1070. Mieszkowska Natalia 2000 XVII LO
1071. Mijakowski Mikołaj 2007 SP 51
1072. Mika Kajetan 2005 SP 14 Poznań
1073. Mikolajewski Jakub 2007 SP 51 Poznań
1074. Mikołajczak Dawid 2002 Gimnazjum nr 29
1075. Mikołajczak Karolina 2007 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1076. Mikołajczak Maksymilian 2002 Gimnazjum 33 Poznań
1077. Mikołajczak Malwina 2006 SP 14 Poznań
1078. Mikołajczak Mateusz 2006 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
1079. Mikołajczak Mateusz 2003 sp 25
1080. Mikołajczak Mateusz 2003 sp 25
1081. Mikołajczak Paweł 2005 SP 5 Luboń
1082. Mikulska Pola 2007 Szkoła Podstawowa nr. 20
1083. Mikulski Patryk 2006 Szkoła Podstawowa nr 29
1084. Milanowski Jan 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1085. Milczarek Maksymilian 2007 SP1 KÓRNIK
1086. Miler Mikołaj 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
1087. Milewski Jakub 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
1088. Milewski Jakub 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
1089. Miller Mikołaj 2008 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
1090. Miłos Estera 2005 SP 51 Poznań
1091. Miłoszewska Martyna 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
1092. Minta Dominik 1998 XX LO
1093. Miśkiewicz Sebastian 2008 SP im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
1094. Mizera Antoni 2006 Szkola Podstawowa w Lusowie
1095. Mizerska Katarzyna 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1096. Mizgalski Kacper 2009 SP 14 Poznań
1097. Młodzianowska Matylda 2007 Szkola Podstawowa w Lusowie
1098. Młodzianowska Matylda 2008 Szkoła Podstawowa w Lusowie imienia Gen J. Dowbor Musnickiego
1099. Młodzikowska Maja 2004 SP 51 Poznań
1100. Młodzikowska Marika 2007 SP 51 Poznań
1101. Młodziński Mikołaj 2006 SP 51
1102. Młynarczyk Krzysztof 2002 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1103. Mocydlarz Marcin 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
1104. Mokras Emilia 2009 SP 51 Poznań
1105. Mokrogulska Olga 2007 S.P Rokietnica
1106. Molewska Maja 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1107. Monińska Zofia 2007 SP 51
1108. Montgomrry Zak 2008 Spark Academy
1109. Morawski Franciszek 2004 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
1110. Mordel Marta 2002 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
1111. Morkis Dawid 2000 4 LO
1112. Morzy Agata 2005 Szkoła Podstawowa nr 28
1113. Moskal Piotr 2002 PGSalezjańskie
1114. Moskalik Adam 2005 Szkoła Podstawowa nr 25
1115. Moskalik Michał 2002 Gimnazjum nr 3
1116. Moś Antoni 2007 International School of Poznan
1117. Moś Jakub 2007 International School of Poznan
1118. Motak Kamil 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
1119. Motak Kamil 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
1120. Motyl Krzysztof 2006 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Armii "Poznań" w Poznaniu
1121. Możdzeń Staś 2007 Szkola Podstawowa w Lusowie
1122. Mroczek Zuzanna 2007 SP 51
1123. Mrugalski Michał 2004 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
1124. Mruk Aleks 2005 Szkoła Podstawowa nr 28
1125. Mruk Aleks 2005 Szkoła Podstawowa nr 28
1126. Mtiri Fehmi 2006 SP 51 Poznań
1127. Muczek Michał 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
1128. Muller Kevin 2005 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Murowanej Goślinie
1129. Musialska Wiktoria 2002 Gimnazjum 33 Poznań
1130. Musiał Joanna 2007 SP 51
1131. Musiała Gabriela 2008 SP6 POZNAŃ
1132. Muszyński Michał 2006 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
1133. Muszyński Piotr 2002 Sp67
1134. Muzalewska Nadia 2008 SP 51 Poznań
1135. Myczkowska Łucja 2006 Spark Academy
1136. Mydlarz Jakub 2007 SP1 KÓRNIK
1137. Mydlarz Wiktor 2007 SP 51 Poznań
1138. Myślińska Zuzanna 2007 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
1139. Nadolski Tymon 2008 SP 51 Poznań
1140. Naglewicz Klaudiusz 2005 SP Radzewo
1141. Najdek Kamil 1999 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Poznaniu
1142. Najderek Nadia 2004 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
1143. Najdul Stanisław 2000 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Poznaniu
1144. Najewska Marta 2005 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Murowanej Goślinie
1145. Namysł Gabriela 2006 SP 51 Poznań
1146. Namysł Mikołaj 2006 SP 51 Poznań
1147. Napieralska Magdalena 1999 LO św. Marii Magdaleny
1148. Napierała Bartosz 2005 Szkoła Podstawowa nr 28
1149. Napierała Jakub 2004 S.P Rokietnica
1150. Napierała Leon 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1151. Napierała Martyna 2001 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1152. Napierała Wojciech 2007 SP 51 Poznań
1153. Narloch Jacek 2004 SP 47
1154. Narloch Tomasz 2007 SP47
1155. Narożniak Emilia 2007 S.P Rokietnica
1156. NAROŻNY MAKSYMILIAN 2008 Szkoła Podstawowa nr5 Swarzędz
1157. Natalia Woźniak 2005 SP 51 Poznań
1158. Nater Julia 2005 Szkoła Podstawowa nr 29
1159. Naworska Pola 2007 Szkoła Podstawowa nr 25
1160. Nawratil Aleksandra 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
1161. Nawrocka Wiktoria 2000 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1162. Nawrot Gracjan 2000 Zespół Szkół Geodezyjno - Drogowych
1163. Nejman Szymon 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
1164. Nelson Nicole 2004 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
1165. Nieckarz Jakub 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
1166. Nieczaj Stanisław 2007 ESAE Olimpijczyk
1167. Niedziela Wojciech 2005 SP im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
1168. Niemcewicz Monika 2008 SP6 POZNAŃ
1169. Niemier Jakub 2002 SP im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
1170. Niemier Maciej 2007 SP im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
1171. Nieszczarzewski Eryk 2008 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
1172. Niezborała Kacper 2005 SP 51 Poznań
1173. Norek Stanisław 2007 Spark Academy
1174. Nowacki Filip 2006 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
1175. Nowaczyk Filip 1999 Liceum Mistrzostwa Sportowego
1176. Nowaczyk Karol 2003 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1177. Nowaczyk Oliwia 2009 SP 14 Poznań
1178. Nowaczyk Zofia 2006 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Armii "Poznań" w Poznaniu
1179. Nowak Antoni 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
1180. Nowak Antonina 2006 SP nr 12
1181. Nowak Apolonia 2007 Szkoła Podstawowa nr 28
1182. Nowak Asia 2004 sp 25
1183. Nowak Bartłomiej 2007 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
1184. Nowak Bogna 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1185. Nowak Feliks 2005 Szkoła Podstawowa nr. 20
1186. Nowak Hubert 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1187. Nowak Jakub 2006 SP 51 Poznań
1188. Nowak Jakub 2004 Zespół Szkół w Tulcach
1189. Nowak Jeremiarz 2007 S.P Rokietnica
1190. Nowak Katarzyna 2001 2 Liceum Ogólnokształcące im Gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej
1191. Nowak Łucja 2008 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1192. Nowak Łukasz 2004 Zespół Szkół w Tulcach
1193. Nowak Magdalena 2001 Zespół Szkół Geodezyjno - Drogowych
1194. Nowak Maja 2008 SP 14 Poznań
1195. Nowak Maksymilian 2003 Gimnazjum nr 3
1196. Nowak Maria 2006 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1197. Nowak Martyna 2004 SP 51 Poznań
1198. Nowak Nikodem 2003 Publiczne Gimnazjum salezjańskie
1199. Nowak Rafał 2008 SP 51 Poznań
1200. Nowak Rozalia 2007 Szkoła Podstawowa nr. 20
1201. Nowak-Łażewska Dorota 2007 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1202. Nowakowska Zuzanna 2008 SP 51
1203. Nowicka Maria 2003 Zespół Szkół Łączności
1204. Nowicki Jan 2006 SP 51 Poznań
1205. Nowicki Kacper 2002 SP47/Gim26
1206. Nowik Jan 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1207. Nurkowski Natan 2005 Szkoła Podstawowa nr 25
1208. Nusbaum Hanna 2005 Szkoła Podstawowa nr 13
1209. Ober Aleksandra 2005 SP 51 Poznań
1210. Obuchowska Patrycja 2002 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1211. Ogol Paulina 2007 Szkoła Podstawowa nr 13
1212. Ogórkiewicz Aleksandra 2006 SP Radzewo
1213. Ogrodzki Mateusz 2003 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
1214. Okleja Weronika 2004 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1215. Okonko Maja 2003 Sp67
1216. Olejniczak Amelia 2005 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
1217. Olejniczak Marcel 2007 SP 51 Poznań
1218. Olejniczak Wiktoria 2007 SP 51 Poznań
1219. Olejnik Dagna 2003 Gimnazjum nr 58
1220. Olejnik Maja 2006 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
1221. Olejnik Nikodem 2006 International School of Poznan
1222. Olejnik Szymon 2007 SP 14 Poznań
1223. Olejnik Tomasz 2005 SP 14 Poznań
1224. Oleksyn Antonina 2006 Szkoła Podstawowa nr. 20
1225. Olesienkiewicz Wincenty 2005 SP6 POZNAŃ
1226. OLSZEWSKA Iga 2007 Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
1227. Olszewski Franciszek 2005 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Murowanej Goślinie
1228. Olszewski Hubert 2000 Liceum Mistrzostwa Sportowego
1229. Ołeniak Natasha 2004 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
1230. Onoszko Anna 2005 SP 14 Poznań
1231. Opielska Marta 2007 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
1232. Ordziniak Mateusz 2007 SP nr 12
1233. Organiściak Jacek 2007 Szkoła Podstawowa nr 28
1234. Osajda Wojciech 2006 SP1 KÓRNIK
1235. Osicka Zuzanna 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1236. Ostańska Maria 2001 III LO
1237. Ostrowska Konstancja 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
1238. Ostrowska Nicola 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
1239. Otulakowska Anna 2008 SP 51 Poznań
1240. Owczarczak Oliwia 2005 SP1 Luboń
1241. Owczarska Daria 2007 SP 51 Poznań
1242. Owczarz Dawid 2005 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
1243. Owczarzak Urszula 2008 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1244. Owsianik Dawid 2005 SP 51 Poznań
1245. Owsianik Maksymiliam 2008 SP 51 Poznań
1246. Ozdoba Marta 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
1247. Pachliński Kacper 2005 Szkoła Podstawowa nr. 20
1248. Pacyńska Patrycja 2004 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
1249. Paczkowski Michał 2003 SP1 KÓRNIK
1250. Paczyński Tomasz 2007 SP6 POZNAŃ
1251. Paetz Artur 2001 Liceum Ogólnokształcące KSW
1252. Pakura Jakub 2005 SP 51
1253. Palot Lena 2007 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1254. Paluch Zuzanna 2002 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1255. Pałuka Adrian 2003 Sp67
1256. Pamięta Natalia 2000 Liceum Mistrzostwa Sportowego
1257. Panek Maksymilian 2006 SP 51 Poznań
1258. Pankowska Karina 2002 SP im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
1259. Paprocki Kajetan 2006 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
1260. Paprzycki Maksymilian 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
1261. Paruszewski Kamil 2005 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
1262. Parysek Zofia 2007 Szkoła Podstawowa w Paczkowie
1263. Parzych Ida 2007 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
1264. Pasikowska Emilia 2007 Szkoła Podstawowa nr. 20
1265. Pastok Piotr 2000 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1266. Paszak Alicja 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 w Tarnowie Podgórnym
1267. Paszkier Jagoda 2005 Szkoła Podstawowa nr 29
1268. Patas Martyna 2003 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
1269. Patelska Weronika 2002 Zespół Szkół Łączności
1270. Pawelczak Katarzyna 2006 Spark Academy
1271. Pawicka Zuzanna 2008 SP 51 Poznań
1272. Pawlak Franciszek 2006 SP Radzewo
1273. Pawlak Grzegorz 2003 Zespół Szkół Łączności
1274. Pawlak Jan 2006 Szkoła Podstawowa nr 29
1275. Pawlicka Aleksandra 2000 Zespół Szkół Geodezyjno - Drogowych
1276. Pawlicka Karolina 2007 Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
1277. Pawlicka Zofia 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1278. Pawlicki Antoni 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1279. Pawłowska Klaudia 2005 Szkoła Podstawowa w Paczkowie
1280. Peda Klaudia 2000 Liceum Ogólnokształcące KSW
1281. Peplińska Patrycja 2006 Szkoła Podstawowa nr 28
1282. Perek Antoni 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
1283. Perek Celina 2008 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
1284. Pernak Szymon 2002 Gimnazjum nr 58
1285. Pers Agnieszka 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1286. Perz Gabriela 2002 Gimnazjum 26/SP47
1287. Perz Magda 2005 Szkoła Podstawowa nr. 20
1288. Perz Marianna 2004 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1289. Perz Piotr 2001 4 LO
1290. Petrovoshchykov Artem 2007 Szkoła Podstawowa nr 13
1291. PETRYK KONSTANCJA 2006 Szkoła Podstawowa nr5 Swarzędz
1292. Petrykowska Aleksandra 2001 III LO
1293. PETRYKOWSKA ANNA 2001 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
1294. Pewna Weronika 2006 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1295. Pewniak Sebastian 2008 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
1296. Piasecka Weronika 2003 Zespół Szkół Łączności
1297. Piasecka Weronika 2003 SP1 KÓRNIK
1298. Piaskowski Oskar 2005 ESAE Olimpijczyk
1299. Piaszyk Michał 2003 SP67
1300. Piatkowska Aleksandra 2002 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1301. Piatnica Wiktoria 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
1302. Piątek Nina 2007 SP1 KÓRNIK
1303. Piątek Oskar 2002 Gimnazjum nr 29
1304. Piechowiak Zofia 2001 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1305. Piechura Justyna 2007 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
1306. Pieloch Barbara 2001 LO św. Marii Magdaleny
1307. Piepenborn Maja Hanna 2008 SP 51
1308. Pietrasik Mikołaj 2009 SP 14 Poznań
1309. Pietruszyński Jan 2005 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
1310. Pietryga Maciej 2003 Publiczne Gimnazjum Katolickie
1311. PIĘTA Tomasz 2005 SP 5 Luboń
1312. Pijanowska Sonia 1999 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1313. Pilaczyński Bartosz 2000 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1314. Pilarczyk Marcin 2006 SP 51
1315. Pilarczyk Zuzanna 2006 S.P Rokietnica
1316. Pilarski Jakub 2003 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
1317. Pilc Wojciech 2007 SP nr 12
1318. Pilewski Wiktor 2005 SP6 POZNAŃ
1319. Pilińska Maria 2000 Liceum Ogólnokształcące KSW
1320. Pińska Anna 2005 ESAE Olimpijczyk
1321. Piosik Tymon 2005 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
1322. Piotrowski Adam 2002 Gimnazjum nr 29
1323. Piotrowski Jan 2002 SP47/Gim26
1324. PISANKO FRANCISZEK 2008 SP w Dąbrowie
1325. PISANKO MICHAŁ 2005 SP w Dąbrowie
1326. PISKUŁA Dominika 2007 Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
1327. Piwosz Damian 2004 S.P Rokietnica
1328. Piwowar Igor 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
1329. Plenzler Nadia 2002 Gimnazjum nr 58
1330. Plewczyński Franek 2002 Gimnazjum nr 29
1331. Płachta Damian 2005 SP Radzewo
1332. Płaczkowska Oliwia 2005 Szkoła Podstawowa nr 25
1333. Płocka Elena 2008 SP 51
1334. Płosaj Wikotria 2006 SP1 KÓRNIK
1335. Płócienniczak Alina 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
1336. Płuciennik Paweł 2000 Publiczne Liceum salezjańskie
1337. Pocztarek Alicja 2004 S.P Rokietnica
1338. Podolska Anna 2000 LO św. Marii Magdaleny
1339. Podraza Julita 2009 SP 51 Poznań
1340. Podrzycka Maja 2005 Szkoła Podstawowa nr. 20
1341. Pohl Jakub 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1342. Pokrywka Martyna 2008 SP 51 Poznań
1343. Polacka Magdalena 2001 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
1344. Polańska Martyna 2004 sp 25
1345. Poliszczuk Arkadiusz 2008 SP 51 Poznań
1346. Polowczyk Patrycja 2005 International School of Poznan
1347. POŁCZYŃSKI ADAM 2004 Szkoła Podstawowa nr5 Swarzędz
1348. Połczyński Artur 2001 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Poznaniu
1349. Popielski Alex 2009 SP 51 Poznań
1350. Porosa Ola 2003 Sp67
1351. Porzucek Mateusz 2004 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu
1352. Pospieszała Dorian 2001 II Liceum Ogólnokształcące
1353. Pospieszna Maja 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1354. Potrykowski Antoni 2007 International School of Poznan
1355. Potrymajło Urszula 2005 Szkoła Podstawowa nr 29
1356. Pozorski Adrian 2005 Szkoła Podstawowa nr 29
1357. Pożarycki Bartosz 2006 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
1358. Pożywiłko Jan 1999 LO św. Marii Magdaleny
1359. Prentki Kacper 2004 sp 25
1360. Preuss Dawid 2005 Szkoła Podstawowa nr 18
1361. Prokop Jacek 2006 SP 51 Poznań
1362. Promińska Amelia 2007 SP1 KÓRNIK
1363. Protasewicz Jakub 2008 S.P Rokietnica
1364. Pryl - Błażejewski Krzysztof 2008 SP 51 Poznań
1365. Przedwojska Aneta 2006 ESAE Olimpijczyk
1366. Przybylska Kornelia 2003 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1367. Przybylska Wiktoria 2003 Gimnazjum nr 3
1368. Przybył Oliwia 2007 SP 51 Poznań
1369. Przybysz Amelia 2003 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu
1370. Przymuszała Dorota 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
1371. Przymuszała Emilia 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
1372. Przysuszyńska Anna 2006 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1373. Pucek - Clausen Maria 2000 III LO
1374. Pufahl Bartosz 2007 SP 51
1375. Puk Sonia 2003 Gimnazjum nr 29
1376. Purcel Hubert 2004 Szkoła |Podstawowa w Gułtowach
1377. Purol Maria 2006 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
1378. Putowski Marcel 2007 SP47
1379. Pyrek Michalina 2007 Spark Academy
1380. Pyszny Jakub 2001 4 LO
1381. Pytlewski Filip 2006 Zespół Szkół w Tulcach
1382. Raczkiewicz Melania 2005 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1383. RADKE MICHAŁ 2000 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
1384. Radwańska Maria 2001 XVII LO
1385. Ramirez Claudia 2005 International School of Poznan
1386. Raszewska Roxana 2000 Liceum Mistrzostwa Sportowego
1387. Ratajczak Dawid 2005 Publiczna Podstawowa szkoła salezjańska
1388. Ratajczak Dominika 2005 Szkoła Podstawowa nr 29
1389. Ratajczak Maja 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1390. Ratajczak Szymon 2004 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
1391. Ratajczyk Mieszko 2003 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
1392. Ratajewska - Deptuła Marta 2008 SP 51 Poznań
1393. Ratowski Jakub 2005 SP nr 1 w Suchym Lesie
1394. Rejniak Dominika 2001 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1395. REMBECKI ARKADIUSZ 2005 Szkoła Podstawowa nr5 Swarzędz
1396. Remblewski Wojciech 2002 Zespół Szkół Łączności
1397. Repczyńska Victoria 2008 SP 51 Poznań
1398. Rieckmann Bennet 2007 International School of Poznan
1399. Rieckmann Lennard 2009 International School of Poznan
1400. Rochowiak Mikołaj 2003 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1401. Roguska Karina 2008 SP 51 Poznań
1402. Rokicka Magdalena 2004 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1403. Romanowski Michał 2006 SP 51 Poznań
1404. Rosa Miłosz 2006 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
1405. Rosa Tatiana 2005 SP6 POZNAŃ
1406. Roszak Aleksandra 2002 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
1407. Roszak Maria 2002 Szkoła |Podstawowa w Gułtowach
1408. Roszak Michał 2001 II Liceum Ogólnokształcące
1409. Roszczka Magdalena 2005 Szkoła Podstawowa nr 18
1410. Roszczka Mateusz 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
1411. Roszkowska Aleksandra 2002 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1412. Roszyk Alexander 2009 International School of Poznan
1413. Rozenkowski Kacper 2004 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
1414. Rozmiarek Jakub 2007 SP1 KÓRNIK
1415. Różak Patryk 2003 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
1416. Rubych Vladyslav 2009 SP 51 Poznań
1417. Rudner Sebastian 2001 Liceum Ogólnokształcące KSW
1418. Rudnicki Mikołaj 2008 SP 14 Poznań
1419. Ruks Adam 2003 Gimnazjum nr 9 Poznań
1420. Rumak Antoni 2005 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
1421. Rumińska Sylwia 2003 SP1 KÓRNIK
1422. Runka Laura 2004 Szkoła Podstawowa nr 13
1423. RUPNIERWSKI MATEUSZ 2004 Szkoła Podstawowa nr5 Swarzędz
1424. Rura Anita 1999 XX LO
1425. Rutkiewicz Łukasz 2008 SP 14 Poznań
1426. Rybacka Małgorzata 2008 SP 14 Poznań
1427. Rybacka Zuzanna 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1428. Rybak Klaudia 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1429. Rybak Maja 2007 SP 14 Poznań
1430. Rybarczyk Aleksander 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
1431. Rybarczyk Krzysztof 2005 S.P Rokietnica
1432. Rybarczyk Robert 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
1433. Rybarczyk Robert 2008 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
1434. Rychlewicz Ian 2006 International School of Poznan
1435. Rychlewska Oliwia 2005 Szkoła Podstawowa nr 29
1436. Rychlewski Tymoteusz 2006 SP1 KÓRNIK
1437. Rychlik Dawidn 2005 Publiczna szkoła salezjańska
1438. Rychlik Zuzanna 2002 Sp67
1439. Ryżek Oliwier 2005 Szkoła Podstawowa nr 29
1440. Rzesoś Michał 2007 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
1441. Rzeźnik Stanisław 2007 International School of Poznan
1442. Rzeżnik Helena 2006 International School of Poznan
1443. Salamończyk Maciej 2006 Sp 1 Luboń
1444. Saleta Marcin 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1445. Salomończyk Olga 2004 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
1446. Salomończyk Wiktoria 2002 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
1447. Sarnowska Zuzanna 2006 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
1448. Sarnowski Bartosz 2005 Sp 1 Luboń
1449. Sarnowski Jakub 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
1450. Sas Alicja 2002 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1451. Sas Dominika 2003 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1452. Sądkiewicz Adam 2007 SP 51 Poznań
1453. Schäffer Igor 2005 SP47
1454. Schellenberg Hanna 2007 International School of Poznan
1455. Schrube Maja 2000 Liceum Mistrzostwa Sportowego
1456. Scibilia Nicholas 2004 SP47
1457. Scibilia Thomas 2006 SP6 POZNAŃ
1458. Scmidt Maciej 2002 PGSalezjańskie
1459. SEIDEL JULIA 1999 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
1460. Seledyn Hanna 2006 SP 51 Poznań
1461. Semmler Maja 2008 SP 51
1462. Serafin Norbert 2007 Szkoła Podstawowa nr. 20
1463. Shestakov Vladyslav 2007 Szkoła Podstawowa nr 13
1464. Sibilska Zofia 2003 SP im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
1465. Sidor Michał 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1466. Siejak Marcin 2003 Gimnazjum nr 58
1467. Sierant Kamila 2003 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
1468. Sierota Wiktoria 2007 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1469. Sikora Jakub 2006 Szkoła Podstawowa nr. 20
1470. Sikora Krystian 2005 SP 51 Poznań
1471. Sikorska Martna 2003 Sp67
1472. Sikorska Martyna 2003 Sp67
1473. Sikorska Martyna 2003 Sp67
1474. Silska Malwina 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1475. Siudzińska Dominika 2002 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
1476. Skawiński Krzysztof 2006 Szkoła Podstawowa w Paczkowie
1477. Skibicki Igor 2004 SP67
1478. Skierkiewicz Mateusz 2003 Szkoła Podstawowa nr 13
1479. Skolasiński Jakub 2005 SP 14 Poznań
1480. Skolasiński Wiktor 2008 SP 14 Poznań
1481. Skomorowska Daria 2002 Sp67
1482. Skonieczna Dalia 2008 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1483. Skorniak Mateusz 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
1484. Skorupski Adrian 2009 SP 51 Poznań
1485. Skorupski Maksymilian 2008 SP 51 Poznań
1486. Skorupski Norbert 2006 SP 51
1487. Skorupski Szymon 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1488. Skowronek Erwin 2002 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1489. Skowrońska Patrycja 2001 LO św. Marii Magdaleny
1490. Skowroński Jakub 2006 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Murowanej Goślinie
1491. Skrocka Monika 2007 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1492. Skrzypczak Adam 2006 SP 14 Poznań
1493. Skrzypczak Hubert 2005 SP 14 Poznań
1494. Skrzypczak Marianna 2006 SP 51
1495. Skrzypczak Mateusz 2003 Gim 31
1496. Skrzypczak Mateusz 2003 Gimnazjum nr 9 Poznań
1497. Skrzypek Michał 2000 XX LO
1498. Slęczka Antoni 2004 Szkoła Podstawowa w Lusowie imienia Gen J. Dowbor Musnickiego
1499. Sławiński Piotr 2008 SP 51 Poznań
1500. Słoński Wojciech 2007 Szkoła Podstawowa w Paczkowie
1501. Słowik Kacper 2002 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1502. Słucki Julia 2000 2 Liceum Ogólnokształcące im Gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej
1503. Smardz Hubert 2007 SP47
1504. Smętek Gabrysia 2006 Szkoła Podstawowa nr. 20
1505. Smoczyk Kamil 2005 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
1506. Smolarkiewicz Jakub 2002 Gimnazjum nr 29
1507. Smólski Kazimierz 2009 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1508. Smuszkiewicz Zuzanna 2003 SP im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
1509. Smyk Oliwia 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1510. Smykowska Michalina 2007 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
1511. Snopek Michał 2000 Publiczne Liceum salezjańskie
1512. Sobala Julia 2008 Szkoła Podstawowa nr 13
1513. Sobczak Adrianna 2007 SP 51 Poznań
1514. Sobczyk Tymoteusz 2004 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
1515. Sobiech Aleksandra 2006 SP nr 12
1516. Sobkowiak Ewa 2001 LO św. Marii Magdaleny
1517. Sobkowiak Klaudia 2007 SP 51 Poznań
1518. Sobkowiak Klaudia 2007 SP 51 Poznań
1519. Sobkowiak Szymon 2006 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1520. Sobska Julia 2000 LO św. Marii Magdaleny
1521. Sochacka Urszula 2004 S.P Rokietnica
1522. Sokołowska Karina 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
1523. Sokołowska Liwia 2002 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu
1524. Sokołowska Zuzanna 2007 International School of Poznan
1525. Sokół Oskar 2008 SP 51 Poznań
1526. Soporowska Anna 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
1527. Sosiński Mateusz 2002 PGSalezjańskie
1528. Sowińska Julia 2007 SP1 KÓRNIK
1529. Sowiński Oliwier 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
1530. Sójka Zuzanna 2006 SP 14 Poznań
1531. Sprutta Paulina 2006 SP 51 Poznań
1532. Spychała Amanda 2005 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
1533. Spychała Michał 2002 Gim 31
1534. Sroka Anna 2000 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1535. Sroka Maria 2004 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1536. Srokowski Nikodem 2006 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
1537. Stachecki Szymon 2003 Sp67
1538. Stachowiak Mia 2005 SP 14 Poznań
1539. Stachowiak Otylia 2008 SP 14 Poznań
1540. Stachowiak Wiktoria 2008 SP 14 Poznań
1541. Stachowiak Zofia 2006 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1542. Stachowicz Igor 2006 SP 51 Poznań
1543. Stafan Oskar 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
1544. Staidle Naja 2006 International School of Poznan
1545. Stangel Mikołaj 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
1546. Stangel Mikołaj 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
1547. Stanikowska Wiktoria 2003 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
1548. Staniszewska Nadia 2007 Szkoła Podstawowa nr. 20
1549. Stanulewicz Jakub 2003 Zespół Szkół Łączności
1550. Stark Faustyna 2002 Publiczne Gimnazjum Katolickie
1551. Stasik Igor 2002 Gimnazjum nr 29
1552. Staszyński Jakub 2003 Zespół Szkół w Tulcach
1553. Stebner Mateusz 2002 Zespół Szkół Łączności
1554. Stefan Oskar 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
1555. Stefaniak Igor 2008 SP 51 Poznań
1556. Stefaniak Michał 2000 4 LO
1557. Stefanide Victoria 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
1558. Stefanide Victoria 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
1559. Stefanowski Michał 2008 SP 51 Poznań
1560. Stefański Piotr 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1561. Stelmach Jakub 2002 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu
1562. Stelmaszyk Szymon 2004 SP im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
1563. Stepczyński Maksymilian 2007 SP1 KÓRNIK
1564. Sternal Małgorzata 2001 Liceum Ogólnokształcące KSW
1565. Stępa Mateusz 2003 SP im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
1566. Stępień Marianna 2006 ESAE Olimpijczyk
1567. Stęsik Weronika 2007 SP 51 Poznań
1568. Stochaj Maksymilian 2003 SP67
1569. Stoiński Marcin 2002 Publiczne Gimnazjum salezjańskie
1570. Stoiński Marcin 2002 Publiczne Gimnazjum salezjańskie
1571. Stojczyk - Krauze Mateusz 2008 Szkoła Podstawowa nr 13
1572. Stolarek Sebastian 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
1573. Stranz Jakub 2007 SP 51 Poznań
1574. Stranz Julia 2006 SP 51
1575. Strączkowska Zofia 2005 SP 51
1576. Stryczyński Jakub 2001 Publiczne Liceum salezjańskie
1577. Strzegocki Jan 2007 Szkoła Podstawowa nr. 20
1578. Strzyżewska Oliwia 2005 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1579. Sucharska Amelia 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
1580. Sucharska Martyna 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
1581. Suchomska Marika 2005 SP 51 Poznań
1582. Suchomski Marcel 2008 SP 51 Poznań
1583. Sulminski Damian 1999 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Poznaniu
1584. Surdyk Zuzanna 2006 Zespół Szkół w Tulcach
1585. Suszczewicz Marianna 2008 ESAE Olimpijczyk
1586. Suszka Franciszek 2006 SP1 KÓRNIK
1587. Suszka Jacek 2004 SP1 KÓRNIK
1588. Suszka Julia 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
1589. Sygnet Helena 2008 Szkoła Podstawowa nr 28
1590. Syk Wojciech 2006 SP1 KÓRNIK
1591. Syrysko Antoni 2003 Publiczne Gimnazjum salezjańskie
1592. Szaefer Ewa 2007 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
1593. Szafrańska Zofia 2006 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
1594. Szafrański Adrian 2006 S.P Rokietnica
1595. SZARANIEC Julia 2007 Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
1596. Szaroleta Kamil 2008 SP 51 Poznań
1597. Szczekowiak Kamil 2005 Szkola Podstawowa w Lusowie
1598. Szczepanek Antoni 2002 Gimnazjum nr 58
1599. Szczepankiewicz Gwidon 2002 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1600. Szczepankiewicz Mateusz 2005 SP 51
1601. Szczepańska Oliwia 2006 SP 51
1602. Szczepański Szymon 2007 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
1603. Szczodrzyńska Agata 2005 Szkoła Podstawowa nr 18
1604. Szczupakowski Miłosz 2004 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
1605. Szczygielska Amelia 2007 SP 51 Poznań
1606. Szekiełda Agnieszka 2004 SP1 KÓRNIK
1607. Szepel Franciszek 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
1608. Szewczyk Filip 2004 Sp67
1609. Szkaradkiewicz Joanna 2001 IV Liceum Ogólnokształcące
1610. Szkudlarek Alicja 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1611. Szłapka Michał 2005 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Armii "Poznań" w Poznaniu
1612. Szmaj Mateusz 2004 SP 51 Poznań
1613. Szmajda Karina 2007 Szkoła |Podstawowa w Gułtowach
1614. Szmankowski Hubert 2002 SP im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
1615. Szmelter Julia 2007 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
1616. Sznura Damian 2004 Zespół Szkół w Tulcach
1617. Sznura Tomasz 2004 Zespół Szkół w Tulcach
1618. Szorcz Filip 2008 SP 51 Poznań
1619. Szpądrowska Blanka 2008 Szkoła Podstawowa nr 28
1620. Szpotański Jakub 2008 SP6 POZNAŃ
1621. Szrejter Adam 2008 Szkoła Podstawowa nr 18
1622. Sztylka Natalia 2000 Liceum Ogólnokształcące KSW
1623. Szuba Laura 2006 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1624. Szubert Mateusz 2006 SP1 KÓRNIK
1625. Szuchnik Natalia 2006 Szkoła Podstawowa nr 13
1626. Szulc Patryk 2006 SP 51 Poznań
1627. Szulczewski Krzysztof 2004 SP67
1628. Szułczyński Szymon 2009 SP 51 Poznań
1629. Szurek Aleksandra 2009 SP 51 Poznań
1630. Szwanke Anna 2003 Sp67
1631. Szymaniak Patryk 2004 Gim 31
1632. Szymanowski Jakub 2007 SP 51 Poznań
1633. Szymańska Paulina 2006 SP 51
1634. Szymarek Konrad 2007 Szkoła Podstawowa nr 13
1635. Szymbkowiak Julia 2003 S.P Rokietnica
1636. Szymczak Łukasz 2006 SP Radzewo
1637. Szymczak Paulina 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
1638. Szymkowiak Kinga 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
1639. Szymkowiak Krzysztof 2001 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1640. Szymkowiak Mikołaj 2005 Szkoła Podstawowa nr 18
1641. Szyndlarewicz Matylda 2004 sp 25
1642. Szyszka Zuzanna 2007 Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
1643. Ślifiński Karol 2005 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Murowanej Goślinie
1644. Ślusarski Franciszek 2000 4 LO
1645. Śmigielska Hanna 2003 Liceum Mistrzostwa Sportowego
1646. Śróda Kacper 2006 Sp 1 Luboń
1647. Świątek Oliwier 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
1648. Świercz Mateusz 2000 LO św. Marii Magdaleny
1649. Święch Gabriela 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
1650. Świtalska Weronika 2007 SP 51 Poznań
1651. TABAKA DAWID 2007 Szkoła Podstawowa nr5 Swarzędz
1652. Taciak Adrian 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1653. Tafelska Natalia 2003 Gim 31
1654. Tafelska Natalia 2003 Gim 31
1655. Talaga Paweł 2007 SP 51 Poznań
1656. Talaśka Jakub 2008 Szkola Podstawowa w Lusowie
1657. Targosz Wiktor 2005 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie
1658. Tarnowski Andrzej 2008 Szkoła |Podstawowa w Gułtowach
1659. Tarnowski Jan 2006 Szkoła |Podstawowa w Gułtowach
1660. Tasiemska Ewa 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
1661. TATARYNOWICZ JULIA 1999 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
1662. Teichert Bartosz 2007 Szkoła Podstawowa nr 28
1663. Terek Marcin 2004 Publiczne Gimnazjum Katolickie
1664. Teszner Alan 2004 gim 33
1665. Teszner Paulina 2007 sp. 36
1666. Tietz Weronika 2005 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1667. Tkaczyk Szymon 2004 P .Salezjanska Szkoła podstawowa
1668. Toboła Aleksandra 2002 SP1 KÓRNIK
1669. Tochman Kacper 2004 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
1670. Tomala Patryk 2007 SP 51 Poznań
1671. Tomaszewska Anna 2000 2 Liceum Ogólnokształcące im Gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej
1672. Tomaszewska Luiza 2008 SP 51 Poznań
1673. Tomaszewski Antoni 2009 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
1674. Tomaszewski Jakub 2005 SP 51
1675. Tomaszewski Mateusz 2004 P .Salezjanska Szkoła podstawowa
1676. Tomaszewski Mateusz 2006 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
1677. Tomczak Bruno 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1678. Tomczak Mika 2007 International School of Poznan
1679. Tomczak Piotr 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
1680. Tomicka Natalia 2007 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
1681. Tomysłak Łukasz 2005 Publiczna salezjańska Szkoła podstawowa
1682. Topolski Kacper 2005 Szkoła Podstawowa nr 18
1683. Topyła Alicja 2002 Publiczne Gimnazjum Katolickie
1684. Torbiarczyk Jakub 2002 SP67
1685. Torz Agata 2008 SP 51 Poznań
1686. Tórz Oliwia 2001 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1687. Tracz Jakub 2001 Liceum Mistrzostwa Sportowego
1688. Trawiński Jakub 2005 SP6 POZNAŃ
1689. Trepiński Antoni 2005 Szkoła Podstawowa "SKRZYDŁA"
1690. Trocha Norbert 2006 Szkoła Podstawowa nr 4 w LUBONIU
1691. Trojan Patrycja 2006 Szkoła Podstawowa nr 29
1692. Troszczyńska Wiktoria 2005 SP 51 Poznań
1693. Troszczyński Szymon 2007 SP 51 Poznań
1694. Trzaskowska Gaja 2001 LO św. Marii Magdaleny
1695. Trzepaczka Tomasz 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
1696. Turowski Filip 2003 SP im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
1697. Turowski Szymon 2005 SP 51 Poznań
1698. Tuszyński Igor 2002 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
1699. Twardoń Szymon 2004 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Murowanej Goślinie
1700. Twardowska Agata 2004 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
1701. Tyblewska Nikola 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1702. Tychowiak Patryk 2008 SP6 POZNAŃ
1703. Tylczyński Szymon 2002 S.P Rokietnica
1704. Tylewicz Konrad 2003 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
1705. Tym Danuta 2009 SP 51 Poznań
1706. Tymiński Igor 2005 SP 51 Poznań
1707. Tymiński Igor 2005 SP 51
1708. Tymowska Lena 2009 International School of Poznan
1709. Uliński Patryk 2006 Szkoła Podstawowa nr. 20
1710. Urbaniak Jagoda 2002 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu
1711. Urbaniak Magdalena 1999 2 Liceum Ogólnokształcące im Gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej
1712. Urbaniak Nikodem 2007 SP 51 Poznań
1713. Urbaniak Oliwia 2008 SP 51 Poznań
1714. Urbańczak Katarzyna 2000 LO św. Marii Magdaleny
1715. Urbański Eryk 2008 Szkoła Podstawowa nr 25
1716. Urbański Jan 1999 III LO
1717. Urszula Schaffer 2006 SP 51
1718. Wachowiak Jakub 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1719. Wachowiak Lena 2006 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
1720. Wachowiak Leon 2008 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
1721. Wachowiak Mateusz 2006 SP 51
1722. Wachowiak Witold 2001 LO św. Marii Magdaleny
1723. Wagner Szymon 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1724. WALASZEK MARTA 2006 Szkoła Podstawowa nr5 Swarzędz
1725. Walczak Antonina 2006 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
1726. Walczak Michał 2005 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie
1727. WALCZAK ZUZANNA 2001 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
1728. Walczyk Hubert 2007 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
1729. Walczyk Wiktor 2009 SP 51 Poznań
1730. Walenciak Martyna 2007 Szkoła Podstawowa w Paczkowie
1731. Walicka Amelia 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1732. Walkowiak Anna 2002 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
1733. Walkowiak Martyna 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
1734. Walkowiak Mikołaj 2001 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Poznaniu
1735. Walkowiak Szymon 2006 Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
1736. Walkowiak Wiktor 2004 SP47
1737. Walter Stanisław 2005 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
1738. Wałkiewicz Jakub 2005 SP 51 Poznań
1739. Wanot Aleksander 2004 SP 47
1740. Wanot Antoni 2004 SP 47
1741. Warguła Bartosz 2008 SP 51 Poznań
1742. Wartecka Natalia 2007 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
1743. Wasilewski Aleksander 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1744. Wasinkiewicz Aleksandra 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
1745. Waszak Emilia 2006 SP 51
1746. Waśniowsa Natalia 2006 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
1747. Wawrowski Antoni 2005 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
1748. Wawrzyniak Anastazja 2006 SP 51 Poznań
1749. Wawrzyniak Jan 2006 Szkoła Podstawowa nr 13
1750. Wawrzyniak Maja 2006 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1751. Wawrzyniak Oliwia 2002 Sp67
1752. Wawrzyniak Rafał 2008 SP im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
1753. Wawrzyniak Zuzanna 2006 Zespół Szkół w Tulcach
1754. Wegner Patrycja 2000 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1755. Weiss Aleksandra 2007 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
1756. Wejman Olga 2006 SP1 Luboń
1757. Wenderska Gabriela 2001 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1758. Wesołowski Maksymilian 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
1759. Węgrzynowska Maria 2004 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1760. Wiatr Maciej 2006 Zespół Szkół w Tulcach
1761. Wiąz Amelia 2006 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
1762. Wicher Martyna 2008 SP 51 Poznań
1763. Wieja Lilianna 2008 SP47
1764. Wierzbicka Dobrochna 2002 Zespół Szkół Łączności
1765. Wierzbicki Sebastian 2009 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1766. Wigman Nyah 2006 SP 5 Luboń
1767. Wika Mateusz 2001 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1768. Wikierski Wojciech 2007 SP 51 Poznań
1769. Wiktorek Adam 2008 SP1 KÓRNIK
1770. Wiktoria Haise 2004 SP 51 Poznań
1771. Wilczyński Kacper 2003 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
1772. Wilkowska Kamila 2007 Szkoła Podstawowa nr 13
1773. Wilmański Grzegorz 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1774. Wincior Zuzanna 2002 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
1775. Winczewski Derwan 2005 SP 5 Luboń
1776. Winiewicz Alicja 2004 Szkoła Podstawowa nr 13
1777. Winiewicz Oskar 2006 Szkoła Podstawowa nr 13
1778. Winkel Wotek 2003 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
1779. Wiśniewska Katarzyna 2006 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
1780. Wiśniewska Zofia 2007 SP 51 Poznań
1781. Wiśniewski Jan 2005 S.P Rokietnica
1782. Wiśniewski Jan 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1783. Wiśniewski Ryszard 2008 SP 51 Poznań
1784. Witczak Marcin 1998 Zespół Szkół Geodezyjno - Drogowych
1785. Witkowska Wiktoria 2005 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
1786. Witt Agata 2003 Gimnazjum nr 29
1787. Włodarczak Tymon 2005 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie
1788. Włodarczyk Jan 2006 ESAE Olimpijczyk
1789. Włodarczyk Piotr 2008 SP 51 Poznań
1790. Wochna Julia 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1791. Wochna Oskar 2003 SP im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
1792. Wodniczak Jagoda 2005 Szkola Podstawowa w Lusowie
1793. Wodzisławski Szymon 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
1794. Wojciech Amelia 2007 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
1795. Wojciechowska Małgorzata 2007 SP6 POZNAŃ
1796. Wojciechowska Martyna 2002 Publiczne Gimnazjum Katolickie
1797. Wojciechowska Natalia 2002 Liceum Mistrzostwa Sportowego
1798. Wojciechowski Bartosz 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 65
1799. Wojciechowski Jakub 2001 VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul.Krakowska 17A
1800. Wojciechowski Jan 2008 SP 51 Poznań
1801. Wojdak Adrian 2006 Szkoła Podstawowa nr 25
1802. Wojdecki Jordan 2005 Szkoła Podstawowa nr. 20
1803. Wojewódzka Wiktoria 2007 S.P Rokietnica
1804. Wojsz Adam 2006 Sp 1 Luboń
1805. Wojtalewicz Robert 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
1806. Wojtaszek Milan 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
1807. Wojtaszek Milan 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
1808. Wojtkowiak Marcel 2007 SP 14 Poznań
1809. Wojtkowiak Martyna 2004 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
1810. Wojtkowiak Nikodem 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
1811. Wojtkowiak Olga 2007 Szkoła Podstawowa nr 18
1812. Wojtkowiak Wiktor 2009 SP 14 Poznań
1813. Wojtyniak Julia 2000 XVII LO
1814. Wolak Mateusz 2005 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie
1815. Wolny Oskar 2006 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
1816. Wolski Marcin 2005 SP Radzewo
1817. Wolszczak Nikola 2004 SP 51 Poznań
1818. Woltyński Maciej 2007 Szkoła Podstawowa nr. 20
1819. Wołąkiewicz Joanna 2009 SP 51 Poznań
1820. Wołodkiewicz Ernest 2005 Szkoła Podstawowa nr 29
1821. Worsa Wiktoria 2006 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
1822. Wosiek Leonardo 2008 SP 51 Poznań
1823. Wośkowiak Vanessa 2002 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
1824. Woźniak Emilia 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
1825. Woźniak Jakub 2005 SP 51 Poznań
1826. Woźniak Jan 2000 XX LO
1827. Woźniak Kacper 2007 Szkoła Podstawowa w Paczkowie
1828. Woźniak Lena 2006 SP 51 Poznań
1829. Woźniak Paulina 2006 Szkoła Podstawowa w Lusowie imienia Gen J. Dowbor Musnickiego
1830. Wożniak Aleksandra 2002 III LO
1831. Wrąbel Mateusz 2009 SP 51 Poznań
1832. Wrąbel Zofia 2007 SP 51 Poznań
1833. Wrębel Gabriela 2008 Szkoła Podstawowa w Lusowie imienia Gen J. Dowbor Musnickiego
1834. Wróbel Adam 2007 Szkola Podstawowa w Lusowie
1835. Wróbel Aleksandra 2006 SP Radzewo
1836. Wróblewski Franciszek 2006 SP 14 Poznań
1837. Wrzeszczyńska Marta 2007 SP 14 Poznań
1838. Wrzeszczyński Kamil 2008 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
1839. Wudarczak Jakub 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
1840. Wybieralski Mateusz 2006 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
1841. Wybieraslki Kamil 2004 sp 25
1842. Wyderski Jakub 2009 SP 51 Poznań
1843. Wydmańska Kinga 2002 Gimnazjum 26/SP47
1844. Wypychowska Jagna 2003 Zespół Szkół Łączności
1845. Wysocka Agnieszka 2004 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1846. Wysocka Magdalena 2006 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1847. Wysocka Nadia 2006 SP 51 Poznań
1848. Wysocki Kacper 2005 Szkola Podstawowa w Lusowie
1849. Wysocki Sebastian 2009 SP 51 Poznań
1850. Wyszyńska Zuzanna 2006 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1851. Zagórski Jan 2007 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
1852. Zając Katarzyna 2006 Szkoła Podstawowa nr2 w Puszczykowie im.Powstańców Wielkopolskich
1853. Zając Zuzanna 2001 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
1854. Zajączkowska Livia 2007 SP1 KÓRNIK
1855. zak Wiktoria 2003 sp 25
1856. Zakrzewska Aleksandra 2002 Gimnazjum nr 5 w Poznaniu
1857. Zakrzewska Anna 2004 Publiczne Gimnazjum Katolickie
1858. Zalewska Aleksandra 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1859. Zalewska Zuzanna 2006 S.P Rokietnica
1860. Zalewski Dawid 2008 SP 51 Poznań
1861. Zalewski Krzysztof 2003 Gimnazjum nr 58
1862. Zaranek Mateusz 2006 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1863. Zawadzki Jakub 2008 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40
1864. ZAWIEJA JULIA 2006 Szkoła Podstawowa nr5 Swarzędz
1865. Zawodni Jakub 2002 SP im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
1866. Ząbkowska Julia 2001 XVII LO
1867. Zdanowski Szymon 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
1868. ZDRENKA KACPER 2005 Szkoła Podstawowa nr5 Swarzędz
1869. Ziarkiewicz Hanna 2006 Szkoła Podstawowa nr 18
1870. Zielaskowska Dominika 2008 SP6 POZNAŃ
1871. Zielińska Adrianna 2004 sp 25
1872. Zieliński Krzysztof 2003 Gimnazjum nr 58
1873. Zieliński Wojciech 2001 Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
1874. Zielke Wiktor 2005 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
1875. Zielonacki Jakub 2003 Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie
1876. Zięba Mikołaj 2005 Szkoła Podstawowa nr 29
1877. Zimowski Kacper 2007 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
1878. Zinkowski Rafał 2006 SP 51 Poznań
1879. Ziółkowska Aleksadnra 2007 SP 5 Luboń
1880. Ziółkowski Mateusz 2001 Liceum Mistrzostwa Sportowego
1881. Ziółkowski Miłosz 2001 Liceum Mistrzostwa Sportowego
1882. Zobel Krystian 2008 SP 51 Poznań
1883. Zofia Wrąbel 2007 SP 51 Poznań
1884. Zuzanna Stanikowska 2005 SP 51 Poznań
1885. Zwiernik Nicole 2003 Gimnazjum nr 3
1886. Zygmaniak Adam 2006 Sp 1 Luboń
1887. Zygmanowski Ignacy 2005 SP1 KÓRNIK
1888. Zyskowski Jędrzej 2007 Szkoła Podstawowa Nr 34 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 8
1889. Żak Helena 2007 Zespół Szkół Zakonu Pijarów
1890. Żaliński Nikodem 2009 SP 51 Poznań
1891. Żarna Paula 2006 S.P Rokietnica
1892. Żelazek Luiza 2006 SP6 POZNAŃ
1893. Żeromski Antoni 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
1894. Żuchowska Julia 2006 SP6 POZNAŃ
1895. Żukowska Ola 2003 Gimnazjum nr 29
1896. Żurawski Franciszek 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
1897. Żurawski Wojciech 2007 Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie
1898. Żywiec Christopher 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
1899. Żywiec Christopher 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
1900. Żywot Agata 2001 8 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza